Superbet członkiem IBIA

Legalny bukmacher w Polsce, firma  Superbet dołączył do Międzynarodowego Stowarzyszenia Integralności Zakładów (IBIA).

Założony w 2008 roku Superbet prowadzi międzynarodową działalność online i jest największym operatorem w Rumunii. Marka firmy Superbet będzie teraz członkiem unikalnego globalnego systemu monitorowania i ostrzegania IBIA oraz będzie korzystać z zabezpieczeń platformy i środków ochrony biznesu. Jest trzecim operatorem, który dołączył do IBIA w 2020 roku, po pięciu nowych członkach w 2019.

Khalid Ali, CEO International Betting Integrity Association, powiedział: „Cieszę się, że mogę powitać kolejną firmę na rosnącej liście operatorów w IBIA. Superbet ma szczególnie silny zasięg w Europie Środkowo-Wschodniej, co znacznie wzmocni nasz zasięg w tym regionie ”.

Ivan Gojic, Head Of In Play Trading w Superbet, powiedział: „Członkostwo Superbet w IBIA jest ważną częścią naszej międzynarodowej ekspansji i ciągłych inwestycji w technologię i partnerstwa, które najlepiej przynoszą korzyści naszym ambicjom komercyjnym i odpowiedzialnym celom hazardowym. IBIA zobowiązuje się do ochrony produktów sportowych i zakładów bukmacherskich, a także konsumentów, którzy czerpią przyjemność z tego. Te cechy bezproblemowo odpowiadają celom korporacyjnym Superbet, a także celom organów licencyjnych, które kładą coraz większy nacisk na rodzaj ochrony rynku zapewnianej przez IBIA. ”

Międzynarodowe Stowarzyszenie Integralności Zakładów jest wiodącym światowym głosem uczciwości dla licencjonowanej branży bukmacherskiej. Jest prowadzony przez operatorów dla operatorów, chroniąc swoich członków przed korupcją poprzez działania zbiorowe. Jego platforma monitorowania i ostrzegania jest bardzo skutecznym narzędziem antykorupcyjnym, które wykrywa i zgłasza podejrzaną aktywność na rynkach bukmacherskich swoich członków. Stowarzyszenie od dawna współpracuje w zakresie wymiany informacji z wiodącymi organami regulacyjnymi w zakresie sportu i hazardu, aby wykorzystywać jego dane i ścigać korupcję. Reprezentuje sektor na forach dyskusyjnych wysokiego szczebla, takich jak MKOl, ONZ, Rada Europy i Komisja Europejska.

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *