Jak grać

Zakłady bukmacherskie to znakomita rozrywka dla każdego, kto lubi dreszczyk emocji i chociaż pobieżnie interesuje się sportem. Nowożytne zakłady sportowe zaowocowały w XIX wieku pojawieniem się instytucji bukmachera, z kolekturami, gdzie można zawrzeć zakład i zespołem analityków wystawiających kursy. Dzisiaj, dzięki rozwojowi technologicznemu i Internetowi, założyć praktycznie o wszystko możemy nie wychodząc z domu.

Bukmacherów internetowych jest bez liku. My przedstawiamy na naszej witrynie tych, których z czystym sumieniem możemy graczom polecić. Są to legalne firmy legitymujące się odpowiednimi zezwoleniami udzielonymi przez Ministerstwo Finansów RP. Twoim zadaniem jest tylko wybrać jednego z nich i zacząć swoją przygodę z internetową bukmacherką. Rozrywka i emocje gwarantowane a nierzadko także wygrane pieniężne. Bo o wygrywanie pieniędzy tutaj chodzi przede wszystkim. Jak więc grać?

REJESTRACJA

Pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie się u wybranego bukmachera i założenie konta gracza.

jakgrac1

Na pierwszej stronie witryny każdego internetowego bukmachera w widocznym miejscu znajdziemy przycisk ZAŁÓŻ KONTO lub REJESTRACJA. Po kliknięciu pojawi się formularz, który wypełniamy podając nasze podstawowe dane, czyli imię, nazwisko, datę urodzenia, wybrany przez nas login, wybrane przez nas hasło oraz adres e-mail. Na podany adres otrzymamy link aktywacyjny. Po kliknięciu w ten link możemy się zalogować i korzystać ze wszystkich opcji u bukmachera.

jakgrac2 DEPOZYT

Jednak aby móc zawrzeć nasz pierwszy zakład musimy dysponować jakimiś środkami na naszym koncie gracza, czyli jednym słowem – dokonać depozytu. Po zalogowaniu się ujrzymy przycisk DEPOZYT lub WPŁAĆ– po kliknięciu w niego wybieramy metodę depozytu (zazwyczaj jest to przelew z konta bankowego). Cała operacja wpłaty zajmuje kilka minut. Teraz już możemy zagrać na prawdziwe pieniądze.

OBSTAWIANIE ZAKŁADÓW

Oferta internetowego bukmachera jest ogromna i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych a w każdej z nich setki wydarzeń. Każde wydarzenie także możemy obstawić na wiele różnych sposobów, zakładając się nie tylko o wynik końcowy. Każdą ewentualność bukmacher przewidział i odpowiednio wycenił oferując dedykowany kurs.

Wybierając z menu dyscyplinę, rodzaj wydarzenia i konkretny zakład dochodzimy do miejsca, gdzie widzimy kursy. W wypadku piłki nożnej są to kursy trzydrogowe (1X2). Klikamy na wybrane przez nas rozstrzygnięcie a nasz zakład pojawia się na widocznym na stronie kuponie. Wystarczy już tylko zdecydować za ile gramy, postawić zakład i czekać na mecz!

jakgrac3

O rodzajach zakładów i systemach obstawiania piszemy w innym miejscu, zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem przed postawieniu pierwszego zakładu.

I na koniec – wygraliśmy! Nasz faworyt wygrał a na naszym koncie pojawiły się wygrane pieniądze. Jak możemy je wypłacić?

Wchodzimy w zakładkę MOJE KONTO, wybieramy metodę wypłaty (zazwyczaj jest to ta sama metoda, którą dokonaliśmy depozytu) i po weryfikacji naszej tożsamości przez bukmachera – nikt nie chce aby nasza wygrana trafiła w niepowołane ręce – polegającej na wysłaniu kopii dokumentu potwierdzającego nasze dane, możemy cieszyć się wygranymi pieniędzmi. Takie to proste!

Na sam koniec bardzo ważna sprawa – rejestrując się u bukmachera podajemy nasze prawdziwe dane, w innym wypadku nie będziemy mogli wypłacić naszych wygranych.

Życzymy dobrej zabawy i wysokich wygranych!