Reklama w serwisie

Oferta reklamy w portalach marki E-PLAY

Portale marki E-PLAY ukazują się od 2002 roku i mają swoich stałych czytelników. Od początku ukazywania się informują o zdarzeniach ze świata biznesu hazardowego w Polsce i na Świecie.

Obecnie aktywne portale to:

http://e-play.pl – najstarszy i o największej oglądalności – język polski
https://e-playbet.com – o zakładach bukmacherskich – język polski
http://e-playafrica.com – hazard na kontynencie afrykańskim – język angielski

W każdym z tych portali można zamieszczać reklamę w formie banerów oraz artykułów sponsorowanych, linkowanych pod reklamowane strony. Warunkiem umieszczenia sponsorowanych postów jest brak zachęcania do działań przestępczych oraz nie naruszanie powszechnie rozumianej zasady n-etykiety.

Warunki techniczne zamieszczanych banerów:

– rozmiary – 300 x 300, 250 x 250 , 300 x 350, 720 x 90 pxl
– waga – baner nie powinien być cięższy niż 150 kb
– format – jpg, jpeg, tiv, png, gif

Baner do zamieszczenia powinien zostać wcześniej przesłany do Redakcji w celu weryfikacji.

Post powinien być przygotowany w języku w którym jest prowadzony dany portal oraz zawierać grafiki do umieszczenia ich razem z postem. Posty sponsorowane nie będą zawierać informacji o ich komercyjnych charakterze. W artykułach można zamieścić linki do dowolnej strony internetowej. Artykuły przygotowuje reklamodawca oraz dostarcza swoje grafiki.

Reklamowanie w portalach E-PLAY jest możliwe tylko przez opłacenie za usługę reklamową PRZED zamieszczeniem reklamy.

Opłata za reklamę możliwa jest również transferem na konto bankowe podane na wystawionej fakturze, to wydłuża jednak zamieszczenie reklamy do momentu wpłynięcia środków na konto bankowe.

Zapraszamy naszych reklamodawców do korzystania z możliwości promowania swoich produktów oraz firm w portalach marki E-PLAY, w przypadku zamówień typu „kampania reklamowa”, proszę o bezpośredni kontakt mailowy – [email protected]