Piłkarze którzy polubili hazard

Wszyscy znamy popularnych piłkarzy z drużyn takich jak Real Madrid czy FC Barcelona. Ale czy wiedziałeś, że lubią oni hazard? Dowiedz się jakie są ich ulubione gry karciane i sloty, gdzie najczęściej obstawiają zakłady i o wiele więcej.Poznaj ich upodobania i miejsca, w których można ich najczęściej spotkać.

Cristiano Ronaldo

Cristiano jest prawdopodobnie najlepszym przykładem profesjonalnego piłkarza, który ma również duże umiejętności w grze w pokera. Ronaldo nigdy nie było związane z nielegalnym hazardem i jest jednym z niewielu graczy, którzy faktycznie grają uczciwie, także w kasyno online.

Jako młody chłopiec zbierał się z przyjaciółmi, aby grać w karty. Wydaje się, że jest to jeden z powodów, dla których piłkarz twierdzi, że poker jest jego ulubioną grą – drugim powodem jest prawdopodobnie fakt, że choć nie jest to oczywiste dla ogółu społeczeństwa, to w rzeczywistości istnieją pewne podobieństwa między pokerem a piłką nożną.

Będąc reprezentantem PokerStars, można go znaleźć regularnie grając w internetowych pokojach pokerowych marki, a tysiące fanów czeka na szansę, by z nim zagrać. Ronaldo również aktywnie uczestniczy w wielu promocjach związanych z pokerem i wielokrotnie dobrowolnie grał przeciwko Patrickowi Antoniuszowi, znanemu zawodowemu pokerzyście.

Neymar

Neymar jest jednym z najlepszych napastników wszechczasów, nawet jeśli nie zdobył tylu nagród Ballons d’Or. Kiedy nie trafia w piłce nożnej niezliczonych goli lub nie ogląda koszykówki, można go znaleźć grając w pokera z przyjaciółmi, w tym popularnymi piłkarzami. Jego mecze można obejrzeć na wielu platformach streamingowych.
W przeciwieństwie do niektórych graczy, jest on bardzo wokalny w kwestii radości dostarczanej z hazardu i często publikuje o nim w mediach społecznościowych. Neymar brał nawet udział w European Poker Tour. Postawił czoła najlepszym i udowodnił, że jego zdolności hazardowe są prawie tak dobre, jak jego umiejętności piłkarskie.

Neymar można znaleźć w towarzystwie jego przyjaciół ze świata pokera. Co ciekawe, podpisał też kontrakt z PokerStars, trochę wcześniej niż Ronaldo został zaproszony na pokład. Można go zobaczyć w różnych znanych pokojach pokerowych online, a nawet dopingował pokerzystów z Brazylii podczas turniejów.

Francesco Totti

Po tym jak Buffon opuścił Party Poker, by zostać ambasadorem Poker Star, zastąpiła go romska legenda Francesco Totti. Fani hazardu mieli mieszane reakcje na to ogłoszenie. Bo w przeciwieństwie do bramkarza, Totti nie był znany z doskonałych umiejętności gry w pokera.
Był wtedy włoską legendą, ale nikt nie sądził, że Totti jest zapalonym fanem pokera. Na szczęście, napastnik odpowiedział oświadczeniem, w którym dzielił się tym, jak poker wpłynął na jego karierę piłkarską.

Gigi Buffon

Legendarny włoski bramkarz Gigi Buffon jest szczerym pokerzystą. Przez całą swoją karierę opiekun Juventusa występował w reklamach pokerowych i był ambasadorem takich firm jak PokerStars. Jako światowej klasy bramkarz Juventusu, Buffon jest jednym z najlepiej opłacanych bramkarzy na świecie. Jest on również jednym z najbardziej podziwianych graczy, ze względu na swoją pokorę i klasę na boisku i poza nim.

Poza pokerem, Buffon był w przeszłości związany z nielegalnymi zakładami piłkarskimi.

Znajdziesz go nawet w różnych reklamach pokera. Już wcześniej wpadł w kłopoty z powodu swoich nawyków hazardowych. Raz w 2006 r. i kolejny raz w 2012 r. był przesłuchiwany za nielegalną działalność hazardową, ale w obu przypadkach wszystkie zarzuty zostały oddalone.

Keith Gillespie

W dniach swej świetności Keith był jednym z najlepszych piłkarzy, którzy grali w Manchesterze United, jak również w innych drużynach. Jego umiejętności piłkarskie były niesamowite i nie ma wątpliwości, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.
To, co pozostawiło plamę na jego niezwykłej karierze, to jego nawyk hazardowy, który niestety przerodził się w uzależnienie. To właśnie z powodu tego uzależnienia stracił ponad 7 000 000 funtów i ogłosił upadłość w 2010 roku.

Źródło: futbol.pl

About Author

2 thoughts on “Piłkarze którzy polubili hazard

  1. Fajny artykuł, taki nie za mądry. Ambasadorowie PokerStars czy Party ani nie mają żadnego upodobania do hazardu ani nie potrafią przesadnie dobrze grać w pokera. To tylko znane ryje i tylko dlatego są tymi ambasadorami. Zresztą bardzo krótko ich kariera w tej roli trwa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *