BtoBet zabezpiecza przyczółek na rynku brytyjskim dla platformy bukmacherskiej

Platforma bukmacherska BtoBet zdobyła przyczółek na rynku brytyjskim po uzyskaniu pełnego certyfikatu do działania w tym kraju.

Certyfikacja umożliwi firmie oferowanie swojej technologii i funkcji „zorientowanych na gracza” operatorom z Wielkiej Brytanii. Koncentrując się na zapewnieniu „wysoce dostosowanego i dostosowywanego doświadczenia bukmacherskiego”, BtoBet opiera się na wykorzystaniu danych z działań poszczególnych graczy do wpływania na platformę.

„Jesteśmy zachwyceni, że otrzymaliśmy certyfikat w Wielkiej Brytanii i teraz możemy rozpocząć tam działalność. Naszym celem jest poszerzenie naszej obecności na rynkach regulowanych, ze szczególnym naciskiem na front europejski, tak aby więcej operatorów na tych rynkach miało możliwość oferowania naszym graczom spersonalizowanych doświadczeń w obstawianiu zakładów.”

– powiedział Dima Reiderman, dyrektor operacyjny BtoBet.

„Nasze najnowocześniejsze funkcje pozwolą operatorom zaoferować swoim graczom zupełnie nowe wrażenia. Jestem przekonany, że nasza platforma bukmacherska odniesie długofalowy sukces rynkowy. Wielka Brytania jest krajem niezwykle konkurencyjnym i jesteśmy gotowi być jego częścią ”- dodał.

Przed wejściem do sektora brytyjskiego platforma zakładów sportowych BtoBet ugruntowała swoją obecność na rynkach hazardowych w Angoli, Argentynie, Kolumbii, Meksyku, Wenezueli, Jamajce, Nigerii, Kenii, Rwandzie, Madagaskarze, Senegalu, Ghanie, Sierra Leone, Zambii, Demokratycznej Republika Konga, Czad, Mozambik, Tanzania, Gwinea, Namibia, Angola, Polska i stolica Republiki Konga Brazzaville.

BtoBet, spółka zależna Aspire Global, została wskazana przez swojego właściciela jako jeden z głównych powodów międzynarodowej ekspansji w ciągu ostatniego roku. Dostawca rozwiązań iGaming odnotował wzrost przychodów o 37,6% w czwartym kwartale 2021 r. Do 44,4 mln euro, z 32,2 mln euro w czwartym kwartale 2019 r.

Aspire przypisuje swój sukces „planom ekspansji geograficznej grupy i konsolidacji BtoBet”, zdobywając przyczółek na czterech różnych kontynentach.

Oprócz usprawnienia działalności w zakresie zakładów sportowych poprzez wejście na lukratywny brytyjski rynek zakładów sportowych, BtoBet wzmocnił również swoją wirtualną ofertę sportową dzięki niedawnej umowie z Incentive Games.

Partnerstwo będzie koncentrować się głównie na rynkach Europy, Ameryki Łacińskiej i Afryki, dzięki czemu popularne tytuły motywacyjne, takie jak Virtual-League: kary i Virtual-League: Racing, będą dostępne dla regionalnych partnerów BtoBet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.