Cash-Out w LV BET! Nowa funkcjonalność już dostępna.

Kolejny polski bukmacher daje swoim klientom możliwość ‘zamknięcia’ kuponu przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń. Cash-out czyli nic innego jak wypłacenie niepełnej wygranej lub odzyskanie części stawki (tym przypadku opcja niedostępna).

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej LV BET: „Nowa opcja Cash-Out na LV BET powstała po to, aby zapewnić Ci możliwość wypłaty w trakcie spotkania. Postaw swój zakład i skorzystaj z opcji wczesnej wypłaty!”

Kilka cennych informacji jak działa Cash-Out w LV BET:

  • możliwość skorzystania z opcji Cash-Out na kuponach singiel lub kombi w zakładach przed meczowych lub na żywo
  • na kuponie nie może być przegranego zakładu przy czym każde z nierozstrzygniętych zdarzeń z kuponu dalej znajduje się w ofercie LV BET.

To już czwarta firma w naszym kraju, która udostępnia swoim klientom takie możliwości. Pozostałe to: STS, Fortuna i TOTALbet. Bardzo się cieszymy, że Polskie firmy stale się rozwijają i podążają w stronę światowych marek.

Niestety znaleźliśmy jeden minus. Nie ma możliwości ‘zamknięcia’ kuponu na kwotę mniejszą niż wkład, czyli inaczej mówiąc nie ma opcji zminimalizowania strat. Polska ustawa hazardowa mówi jasno:

Art. 18 [Minimalna wygrana w grach hazardowych]

1. Wartość wygranej w grach hazardowych nie może być niższa od ceny losu lub innego dowodu udziału w grze albo kwoty wpłaconej stawki.

STS i TOTALbet potrafiły obejść ten zapis, ale to już inna historia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa