Bukmacherski najazd na La Ligę

Kilka dni temu informowaliśmy o nowej umowie sponsoringowej Betway i Levante U.D.. Minęło kilka dni i dowiadujemy się, że logo bukmachera będzie eksponowane na koszulce kolejnego klubu występującego na co dzień w hiszpańskiej La Lidze – Deportivo Alavés https://e-playbet.com/umowa-sponsorska-batway-i-levane-u-d/

Umowa została podpisana na okres dwóch lat. Będzie to trzeci zespół z hiszpańskiej Primiera Division sponsorowany przez tego bukmachera, oprócz wcześniej wymienionych Levante i Deportivo Alavés jest nim również Leganés.

„Zawsze szukamy dodatkowych sposobów promowania marki Betway na całym świecie. Teraz zrobiliśmy to z Deportivo Alavés, naszą trzecią umową sponsoringową w La Liga.” – Anthony Werkman, CEO Betway.

Nie tylko Betway, ale również Marathonbet zauważył wiele szans w sponsoringu hiszpańskich zespołów piłkarskich. Światowej klasy bukmacher zagości na koszulkach i stadionie FC Girona – 10. miejsce w poprzednim sezonie ligowym.

Marathonbet pragnie na wielu płaszczyznach współpracować z klubowymi kibicami poprzez szereg ekskluzywnych treści, promocji, możliwości i ofert specjalnych.
W portfolio bukmachera oprócz Girony znajduje się również Manchester City, Dynamo Moskwa i Hibernian FC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa