TOTALbet – bonus powitalny nowego gracza na rynku.

W poniedziałek 2 lipca 2018 roku oficjalnie wszedł na rynek bukmacherski w Polsce nowy podmiot działający za zezwoleniem Ministerstwa Finansów – TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Oczy wszystkich pasjonatów zakładów sportowych zostały zwrócone w pierwszej kolejności na bonus powitalny dla nowych graczy oferowany przez bukmachera. A co tu zastaniemy?

1. Freebet 25zł – czyli możliwość gry bez potrzeby deponowania własnych środków. Zasady:
• Darmowy zakład obowiązuje tylko kuponu SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00.
• Wygrana kwota nie podlega dodatkowemu obrotowi. Możliwość wypłaty lub dalszej gry bez jakichkolwiek ograniczeń kursowych.

2. Bonus depozytowy od pierwszej wpłaty do 500zł – kwota pierwszego depozytu zostanie podwojona i przelana na konto bonusowe (maksymalnie do 500zł). Zasady:
• Aby uzyskać możliwość grania z salda bonusowego należy dokonań obrotu depozytem grając min. 2 nieidentyczne kupony, każdy z kursem min. 2,00.
• Po spełnieniu pierwszego warunku, możemy obstawiać z konta bonusowego. Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie bonusowym, należy obrócić je 6 razy po kursie minimum 2,00. Każdy z kuponów musi posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnymi kursami 1,20.

Podsumowując: nie jest źle, ale ‘szału też nie ma’. Darmowy zakład zawsze się ceni i jest mile widziany. Niestety bonus depozytowy bardzo nas zawiódł. Po pierwsze należy obrócić depozyt, aby mieć możliwość zagrania z salda bonusowego, po drugie: 6-krotny obrót bonusem z kursem minimalnym 2.0 to całkiem sporo. Dla porównanie w STS z salda bonusowego możemy grać od samego początku, wymagany obrót to tylko 3-krotnośc wysokości bonusu po minimalnym kursie 1,91.

Co jeszcze znajdziemy w TOTALbet?
-TOTAL BONUS – bonus dodawany do kuponów AKO z liczbą zdarzeń 5+. Od 5% do 30%
-BEZPIECZNY ZAKŁAD – zwrot stawki w przypadku jednego błędu na kuponie z minimalna liczbą zdarzeń 10 i minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1,20. Minimalna stawka kuponu 10 zł.
– Real Cashout – możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, czyli wypłacenie niepełnej wygranej lub odzyskanie części stawki. Bukmacher chwali się, że to najlepszy produkt tego typu na rynku (w posiadaniu również STS i Fortuna). Czy to prawa? Ocenimy i na pewno podzielimy się z Wami naszą opinią na temat tego produktu.

Więcej informacji na temat promocji i usług oferowanych przez TOTALbet możecie znaleźć na stronie: https://totalbet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa