Wybory w Betfan

Andrzej Duda wygra wyścig o fotel prezydencki z niewielką przewagą nad Rafałem Trzaskowskim, urzędujący prezydent otrzyma bowiem 51% głosów.

 

Podczas gdy kandydat Koalicji Obywatelskiej otrze się o wygraną zbierając 49% głosów – wynika z prognoz analityków BETFAN. Ich zdaniem frekwencja wyborcza w drugiej turze wyniesie co najmniej 64,5%.

 

Co ciekawe, według analiz BETFAN, jednego z największych legalnych polskich bukmacherów, Andrzej Duda będzie miał przewagę nad Rafałem Trzaskowskim w zaledwie 6 województwach: podkarpackim, gdzie zdobędzie najwyższy wynik 70,5%, lubelskim z 66%, świętokrzyskim z 64,5%, podlaskim z 60,5%, małopolskim z 60% oraz w łódzkim z 54,5%.  Mimo to zdoła w ostatecznym rozrachunku pokonać urzędującego prezydenta stolicy. Rafał Trzaskowski wygra wybory w Pomorskiem z wynikiem 61,5%, Lubuskiem z 60%, Zachodniopomorskiem z 59%, Wielkopolskiem z 56%, Dolnośląskiem z 55%, Opolskiem z 54,5%, Kujawsko-Pomorskiem z 53,5% oraz Warmińsko-Mazurskiem z 52,5%. Według analityków BETFAN, najmniejszą przewagę Rafał Trzaskowski uzyska w województwach mazowieckim i śląskim – po 51,5%. Na swojego prezydenta zagłosują jednak w większości mieszkańcy Warszawy – zdobędzie on w stolicy poparcie na poziomie 67,5%. Na Trzaskowskiego postawią też mieszkańcy kolejnych pięciu największych miast w Polsce. Zwycięży on w Krakowie z wynikiem 58,5%, Łodzi z 63%, Wrocławiu z 65%, Poznaniu z 69,5% oraz Gdańsku z 68%. Nie wystarczy to jednak, by objąć urząd Prezydenta RP.

 

Na bazie przygotowywanych analiz BEFTAN wystawia oferty dla graczy. Ponieważ wciąż nie jest przesądzone, który z kandydatów wygra ostatecznie wyścig o fotel prezydencki, można zdobyć niemałe pieniądze w przypadku trafnego wytypowania każdego z nich. Za 1000 zł postawione na Andrzeja Dudę, w przypadku jego wygranej, BETFAN wypłaci 1276 zł, zaś obstawiający zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego mogą otrzymać 2420 zł, jeśli potwierdzi się taki wynik. Osoby, które zdecydują się obstawić poziom frekwencji powyżej 65%, mogą zyskać 1645,6 zł za każde postawione 1000 zł, o ile Polacy pójdą do najbliższych wyborów w co najmniej takiej liczbie.

1 thought on “Wybory w Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.