Betfan ofiarą koronawirusa?

Nie milkną spekulacje na temat tego, z jakiego powodu wchodząc na stronę główną serwisu Betfan użytkownicy napotykają następujący zapis:

Z przykrością informujemy, że w związku z odwołaniem większości rozgrywek sportowych, będących konsekwencją epidemii koronawirusa w całej Europie, zmuszeni jesteśmy zawiesić do odwołania realizowaną przez nas dotychczas całą działalność bukmacherską. Podpisane przez Zarząd Spółki.

Najgorsze jest to, że nie działają kanały kontaktu z operatorem. Gracze nie mają również dostępu do swoich kont i swoich środków pieniężnych. Bukmacher nie wydał też żadnej oficjalnej informacji w tej sprawie.

Z nieoficjalnych informacji przedstawionych na łamach wielu portali internetowych podobnej tematyki, można wyczytać, że problemy jakie pojawiły się w firmie Betfan dotyczą konfliktu udziałowców.

Co więcej ze stanowiska prezesa spółki zrezygnował Piotr Sienkiewicz. Zrezygnował, a może został do tego zmuszony? Być może nie jest to wcale wewnętrzna wojna interesów, a efekt kryzysu związanego z koronawirusem. Faktem jest, że powoli zaczną powracać rozgrywki sportowe, jednak na chwilę obecną rusza ponownie tylko liga niemiecka. Być może budżet firmy Betfan przestał się domykać i nie wiadomo czy się w ogóle domknie. Od dłuższego czasu bowiem wiemy, że tylko kilka firm bukmacherskich uzyskuje rentowność na polskim rynku.

Z niecierpliwością oczekujemy dalszego rozwoju wydarzeń..

About Author

1 thoughts on “Betfan ofiarą koronawirusa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *