BETFAN zwycięzcą Wielkiej Wojny Bukmacherów 2020

Wielka Wojna bukmacherów, czyli zabawa, która rozpoczęła się na jednym z portali społecznościowych dobiegła już końca.

Zwycięzcą okazał się legalny bukmacher Betfan. W wielkim finale, w którym należało uzyskać większą od przeciwnika liczbę odpowiednich „reakcji” Betfan pokonał zakłady bukmacherskie Fortuny wynikiem 91-47.

Na wcześniejszych etapach rywalizacji, ekipa Betfan pokonała między innymi eWinnera, LV Bet, natomiast Fortuna rozprawiła się z Betclic oraz forBET.

Komentarzu po odniesionej wygranej udzielił jeden z przedstawicieli firmy Betfan, oto co powiedział:

„Takie wyróżnienia smakują najlepiej, bo pochodzą bezpośrednio od graczy – od osób, które z naszych usług korzystają na co dzień i najbardziej obiektywnie mogą ocenić, czy dany bukmacher spełnia ich oczekiwania. My poprzez swój produkt, oferty, promocje czy całokształt działań tworzymy coś, co sami chcielibyśmy otrzymać od firmy bukmacherskiej. Rezultaty Wielkiej Wojny Bukmacherów mogą stanowić odpowiedź na pytanie, jak oceniają to klienci”.

„Jesteśmy młodym bukmacherem, który dopiero w 2019 roku wszedł na rynek i dzięki temu to wyróżnienie jest jeszcze bardziej cenne, bo pokazało, że przy wytężonej pracy, wielkiej ambicji, nieograniczonej kreatywności i chęci dotarcia z ciekawym i naprawdę wiarygodnym produktem, można w tak krótkim czasie zaskarbić sobie sympatię szerokiego grona graczy. W zabawie pokonaliśmy wszystkich innych bukmacherów, także tych o ugruntowanej od wielu lat pozycji na polskim rynku – cieszymy się i nie odpuścimy, bo każdego dnia staramy się zmieniać oblicze polskiej bukmacherki na lepsze”.

Gratuliujemy!

2 thoughts on “BETFAN zwycięzcą Wielkiej Wojny Bukmacherów 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.