W Betfan już spokojnie – bukmacher wrócił na rynek

Jeszcze parę dni temu informowaliśmy, że legalny bukmacher Betfan ma wewnętrzne problemy i zawiesił swoją działalność.

Pierwsze doniesienia świadczyły o tym, że firma, podobnie do bukmachera Milenium, padła ofiarą pandemii korona wirusa. Taką także informacje firma podała na swojej stronie. Niemniej, cała sprawa miała oczywiście drugie dno. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi… i tak dalej.

Niemniej, wgląda na to, że firma powróciła na rynek i oferuje już klientom swoje produkty. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie wydanym przez spółkę, doszło do porozumienia między podmiotami zaangażowanymi – firma PAJP, odkupiła 11% udziałów od spółki Chałas i Wspólnicy Inwestycje i tym samym stała się jedynym właścicielem marki Betfan. Wiadomo już, iż funkcję prezesa ponownie objął Piotr Sienkiewicz, natomiast przewodniczącym rady nadzorczej ogłoszono Łukasza Łazarewicza.

Ponadto gracze zostali uspokojeni, że ich pieniądze na kontach są bezpieczne, a wszystkie zakłady przez nich zagrane zostaną rozliczone w normalnym trybie. Na stronie marki można już normalnie obstawiać mecze.

Niemniej, co istotne, niemiły zapach jednak pozostał. A Klienci tego prężnie rozwijającego się bukmachera niewątpliwie stracili wiele zaufania do firmy. Przypuszczam, że powstały problem nadszarpnął dobrą opinię o firmie, jeśli nie spowodował u wielu użytkowników chęć zmiany bukmachera. Taki scenariusz jest wielce prawdopodobny.

„Jestem pomysłodawcą i twórcą BETFAN od założeń, przez wprowadzenie na rynek i rozwój działalności w Polsce. Wspólnie z zespołem spółki kierowanym przez prezesa Piotra Sienkiewicza w ciągu niewiele ponad roku zbudowaliśmy spektakularny sukces rynkowy, zdobywając 5-6 pozycję wśród największych firm w branży. Dziękuję wszystkim za ciężką pracę, która pozwoliła nam to osiągnąć. Jednocześnie, dziękuję naszym graczom za okazane zaufanie i zapewniam, że ma ono swoje solidne podstawy. Zespół BETFAN opiera się na ekspertach branżowych, którzy realizują strategię długoterminowego rozwoju i mają kompetencje, by ten ambitny plan zrealizować. Sytuacja spółki jest już wyjaśniona, a struktura własnościowa jednolita. Cały zespół BETFAN wraca do pracy, by zapewnić naszym graczom jeszcze ciekawszą ofertę” – komentuje zaistniałą sytuację Łukasz Łazarewicz, prezes zarządu Newbet i przewodniczący rady nadzorczej u bukmachera Betfan.

Będziemy zatem śledzić losy tego bukmachera.

1 thought on “W Betfan już spokojnie – bukmacher wrócił na rynek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.