STS zgromadził dwie ważne Nagrody Bukmacherskie

W pierwszej edycji Nagród Bukmacherskich organizowanych przez legalnibukmacherzy.pl firma STS zgromadziła trofea w dwóch kategoriach.

Według rzetelnej oceny organizatora, kierującego się w osądzie rzetelnymi kryteriami, dla Star-Typ Sport zakłady bukmacherskie przypadły nagrody w kryteriach:

  • najlepsze zakłady live
  • najlepszy marketing

Pierwsza nagroda w kategorii najlepsze zakłady live przyznana zakładom bukmacherskim STS głownie ze ze względu na szeroką i zaprojektowaną z myślą o polskim kliencie sekcję zakładów na żywo. Przede wszystkim cechą wyróżniającą STS jest liczba streamingów.Nie można zapominać o tym, że już wcześniej tego typu usługi zapewniały STS-om Betradar czy Perform. Stream dostępny jest również w aplikacji mobilnej, więc jest to na pewno kompleksowa usługa zaprojektowana z myślą o każdym typie klienta. Co jeszcze przeważyło na korzyść STS? Na pewno oferta zakładów live na biathlon, żużel, czy skoki narciarskie. W tej ostatniej dyscyplinie można obstawić nawet długość skoku każdego z zawodników. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że STS nie prowadzi blokady kursów w „niebezpiecznych sytuacjach podbramkowych”, co jak podkreśla wielu typerów jest bardzo korzystną sytuacją z punktu widzenia użytkownika.

Drugą z nagród przyznano głównie za konsekwentną realizację polityki wizerunkową związaną z piłką nożną Dodatkowym argumentem za wysoką ocenę tych działań jest mocniejsze wejście na scenę esportową. Pierwszym etapem działań w 2018 roku było podpisanie umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, na mocy której bukmacher stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski. Przy okazji przedłużenia współpracy z PZPN, STS uruchomił kampanię telewizyjną „Polacy jesteśmy razem!”, która koncentrowała się na emocjach związanych z przygotowaniami Reprezentacji do Mundialu 2018.

Nagrody w imieniu Zarządu Spółki odebrał Radosław Barański odpowiedzialny za afiliację w STS.

Gratulujemy zwycięzcy Nagród Bukmacherskich w tych dwóch kategoriach – firmie STS, bezsprzecznie liderowi rynku bukmacherskiego. Jesteśmy pewni, jako redakcja E-PLAY zajmująca się medialnym wsparciem tego ważnego wydarzenia na rynku bukmacherskim, że w kolejnej edycji Nagród Bukmacherskich uda się utrzymać STS wysoką pozycję wraz z powiększeniem ilości nagród również w innych kategoriach.

 

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa