Niemcy, 2. Bundesliga, Vfl Bochum – Arminia Bielefeld, 02/08/2019, godz: 18:30

Zawodnicy Bochum rozpoczęli sezon 2. Bundesligi od porażki 3:1 z Regensburgiem. Z kolei Arminia zaskakująco zremisowała na wyjeździe z St. Pauli 1:1.

Gospodarze doznając porażki w meczu otwarcia, będą oczekiwać znacznie lepszego rezultatu w spotkaniu przed własną publicznością. Jednak drużyna Bochum odniosła tylko jedno zwycięstwo podczas ostatnich sześciu spotkań z Arminią Bielefeld na tym stadionie.

Drużyna gości natomiast zaimponowała formą w ostatnim spotkaniu wyjazdowym i stworzyła całkiem sporo okazji do zdobycia bramki, mimo że finalnie nie odniosła zwycięstwa. Dodatkowo goście wypadali znacznie lepiej w spotkaniach wyjazdowych w ubiegłym sezonie niż w spotkaniach przed własną publicznością. Zatem z pewnością bezpieczniej jest postawić na Arminię Bielefeld, że zdobędzie trzy punkty w tym tygodniu.

W poprzedniej kampanii ekipa Bochum strzeliła u siebie dwadzieścia dziewięć bramek, z których dziewięć pochodziło z ostatnich trzech spotkań. Tak więc starcie powinno zakończyć się z dużą ilością strzelonych bramek. Niewykluczone, że obie drużyny znajdą drogę do siatki przeciwnika.

Typ:

„X/2” – @1.50

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.67

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *