Francja, Superpuchar, PSG – Rennes, 03/08/2019, godz: 13:30

Paryski klub już od dłuższego czasu dominuje w lidze francuskiej. W rozpoczynającym się właśnie sezonie czekają na dodanie kolejnego pucharu do swoich gablot. Tym razem paryżanie staną naprzeciw zespołowi, który wyeliminował ich z francuskiego pucharu w poprzedniej kampanii.

Aktualni mistrzowie Ligue 1 będą szukać łatwego zwycięstwa na Sports Centre w ten weekend. Ich przeciwnicy z pewnością będą musieli skupić się na grze obronnej, od pierwszej minuty spotkania, kiedy paryżanie pełną siłą ruszą na przeciwnika.

Pomimo tego, że Neymar nie zostanie wystawiony w pierwszej jedenastce, zespół Tuchela pozostaje trudny do powstrzymania, biorąc pod uwagę fakt posiadania w kadrze takich snajperów jak Kylian Mbappe i Edinson Cavani.

Z kolei, brak Hatema Ben Arfy, lidera Rennes osłabia zespół, ponieważ zawodnik ten był kluczem do wielu zwycięstw w ostatnim sezonie dla Rennes.

Pomimo nie do końca zadowalających wyników w spotkaniach towarzyskich ekipy z Paryża, wydaje się, że PSG powinno wysoko wygrać to starcie. Z pewnością jednak możemy spodziewać się ekscytującego starcia.

Typ:

„PSG wygra do zera” – @2.28

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.