Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, Polska – Serbia, 01/08/2019, godz: 17:00

Planowany na początek sierpnia Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozegrany zostanie w Krakowie i będzie to główny sprawdzian polskich siatkarzy przed zbliżającymi się kwalifikacjami do igrzysk olimpijskich.

Pierwsze spotkanie polscy siatkarze zagrają z reprezentacją Serbii (brązowi medaliści ME 2017 i półfinaliści MŚ 2018). Zawodnicy, którzy wystąpią w tym turnieju będą także reprezentować nasz kraj w późniejszych kwalifikacjach.

Przed zbliżającym się Memoriałem, Polscy siatkarze w ostatnią sobotę i w niedzielę dwukrotnie zmierzyli się w Opolu z reprezentacją Holandii. Oba mecze wygrali 3:0, niemniej w pierwszym spotkaniu, rozgrywając czwarty set, pokonali rywali 25:21. Dzień później, także w dodatkowym secie ulegli 18:25. Polacy są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Pomimo nie do końca udanej końcówki Ligi Narodów, uważam, że w zbliżającym się spotkaniu to oni są faworytami.

W ostatnim starciu Serbów z Polakami, nasi siatkarze po ciekawym spotkaniu pokonali reprezentację Serbii 3:2. Przypuszczam, że tym razem po równie emocjonującym pojedynku, również pokonamy reprezentację Serbii.

Typ:

„1” – @1.55

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *