Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers 05 marzec, godzina 04:30

W Dywizji Pacific kolejne derby w Mieście Aniołów. Oddalająca się od fazy play-off ekipa Lakers (30-33) zmierzy się z Los Angeles Clippers (36-29).

Los Angeles Lakers sięgnęli dna. Koszykarze Luke Waltona wygrali tylko 1 z 5 ostatnich spotkań, a w zeszłym starciu przegrali na wyjeździe 118:109 z Phoenix Suns, która legitymuje się najsłabszym bilansem w całej lidze. W tej chwili od ósmego miejsca dzieli ich 5 wygranych meczów, podczas gdy do końca sezonu zasadniczego zostało im jeszcze 19.

Zupełnie inne nastroje mają podopieczni Doca Riversa, którzy wygrali 3 z 5 zełszych starć, a w ostatnim meczu łatwo pokonali New York Knicks 128:107. Clippersi w pierwszych dwóch kwartach trafili 14 trójek, wyrównując najlepszy wyniku w historii klubu. Świetnie spisał się nowy nabytek gospodarzy Landry Shamet, który zdobył 21 punktów.

W tym sezonie drużyny spotkały się ze sobą dwa razy. W pierwszym meczu lepsza okazała się ekipa Clippers, wygrywając 118-107, a w drugim starciu po dogrywce zwyciężyli Lakers 120:123.

Stawiam na Los Angeles Lakers, którzy muszą zacząć wygrywać, jeśli chcą zagrać w play-offach. Kurs na gospodarzy z handicapem -3.5 to 1.85.

TYPER: Robert Madzia z Superbet

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *