Formuła 1, Grand Prix Niemiec – wyścig, 28/07/2019, godz: 15:10

To niewątpliwie nie jest rok Ferrari. Już czwarty raz w tym sezonie dysponują najszybszym autem w stawce i nie potrafią tego przełożyć na finalne wyniki. Biorąc pod uwagę, że wygrali wszystkie trzy sesje treningowe, oczywistym jest, że tempo wskazywało na miejsca jeden i dwa po kwalifikacjach.

Poniekąd właśnie takie pola startowe zajmą zawodnicy Scuderii, niemniej, za jedynką i dwójką należy dodać zero. Leclerc rozpocznie zawody z 10, a Vettel z 20 pozycji. To kolejny rozczarowujący weekend dla Ferrari, a Mercedes minimalizując straty po raz kolejny pokazuje klasę. Ekipa z Bracley mając deficyt w osiągach względem ich najgroźniejszego rywala, dzięki nadzwyczajnej niezawodności zdobywa kolejne Pole Position.

Nie chciałbym prognozować zwycięzcy tego wyścigu, gdyż patrząc na tempo, a także brak dwóch czerwonych bolidów w czołówce, wygląda na to, że to Lewis Hamilton sięgnie po wygraną. Pokrzyżować jego plany może tylko RedBull. Skupiłbym się na Renault, gdyż kursy na to, ze obaj kierowcy zdobędą punkty w wyścigu są bardzo atrakcyjne. Atrakcyjnie wygląda też wycena szans Vettela na znalezienie się w Top6.

Typy:

„Grand Prix Niemiec – Top 10 – Nico Hulkenberg” – @1.80

„ Grand Prix Niemiec – Top 10 – Daniel Ricciardo” – @2.35

“Grand Prix Niemiec – Top 6 – Sebastian Vettel” – @1.60

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *