EGBA wita nowego członka

Europejskie Stowarzyszenie Gier i Zakładów (EGBA) oficjalnie ogłosiło dodanie MRG jako swojego najnowszego członka. MRG, wcześniej znany jako Mr Green & Co, podziela pogląd EGBA dotyczący bezpiecznego środowiska dla graczy iGaming.

Maarten Haijer, Sekretarz Generalny EGBA, powiedział, że stowarzyszenie jest bardzo zadowolone, że MRG dołączyło do ich rodziny i nie mogą się doczekać bliskiej współpracy z nimi w kierunku otwartego, dobrze uregulowanego rynku gier online w UE i EOG.

[quote style=”1″ ]”MRG daje silny profil odpowiedzialności i razem będziemy pracować nad rozwojem atrakcyjnych rynków regulowanych, które są w stanie skierować konsumentów i zapewnić wysoki poziom ochrony konsumentów. To ekscytujący, ale trudny czas dla europejskich operatorów i cieszymy się, że renomowani operatorzy tacy jak MRG dostrzegają korzyści płynące z bliższej współpracy w EGBA w celu sprostania tym wyzwaniom „[/quote] –  powiedział Hajier.

Per Norman, dyrektor generalny MRG, dodał, że firma podziela pogląd EGBA, że branża musi działać bliżej siebie, aby stworzyć bezpieczne i niezawodne europejskie środowisko cyfrowe dla graczy iGaming.

[quote style=”1″ ]”Green Gaming stanowi rdzeń naszej strategii od momentu powstania Grupy i jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do tego, aby przyczynić się do rozwoju większej liczby usług Green iGaming w całej Europie”[/quote] – powiedział Norman.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *