Deontay Wilder – Tyson Fury

Typ na mecz:

„Zwycięzca – Deontay Wilder” – @1.75 (Fortuna)

Data: 23/02/2020

Godzina: 03:00

Hala: MGM Grand

Niespodziewanym remisem zakończyła się pierwsza walka pomiędzy tymi pięściarzami. Kto będzie lepszy w rewanżu?

Tyson Fury, jest bardzo inteligentnym bokserem. Pomimo, że nie ma wysmakowanej muskulatury, bardzo dobrze przemieszcza się po ringu, dodatkowo, jak na swoje gabaryty jest zwrotny i skoordynowany. Dysponuje dobra techniką i zaskakuje przygotowaniem wydolnościowym, przez co jest w stanie w dobrej witalności wytrzymać nawet dwanaście rund. Jego życiowy rekord na zawodowym ringu to 20 zwycięstw i jeden remis.

Deontay Wilder jest bardziej doświadczony na zawodowym ringu, ponieważ walczył już 42 razy. 41 walk zakończył nokautem. Jest pięściarzem zgoła innym niż Fury. Wilder jest pozbawiony wirtuozerskiej techniki, nie porusza się tak delikatnie na nogach jak Fury, niemniej posiada nieprzeciętną moc jednego uderzenia. Jego niesamowita siła ciosów powoduje, że można stawiać go na równi z ikonami tego sportu. Oczywiście to wynik silnych barków i atletycznej budowy ciała.

Podejście Fury’ego do walki polega w dużej mierze na analizie. Nie stara się on za wszelką cenę dopaść przeciwnika i go znokautować. Z kolei Wilder, to zupełnie inny rodzaj boksera. Bywa dziki, nieokiełznany, ale jeden jego cios potrafi ustalić wynik meczu. Postawię zatem na Amerykanina, bowiem będzie miał wystarczająco dużo czasu, żeby zakończyć ten pojedynek przed czasem.

Typ na mecz:

„Zwycięzca – Deontay Wilder” – @1.75 (Fortuna)

Typer: PK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *