Zakłady na gry karciane w forBET

Legalny bukmacher forBET poszerza swoją ofertę i wprowadza nowość – GRY KARCIANE. Wejdź na iforbet.pl już teraz i sprawdź nowe zakłady!

Do dyspozycji forBET oddał trzy klasyczne gry karciane: WOJNA, BLACK JACK, POKER. Zakłady dostępne do gry w podstawowej wersji strony (na komputer). Możesz typować przez całą dobę, a dzięki grze w trybie LIVE wygrane możesz odbierać co kilka minut!

  • WOJNA (WAR OF ELEMENTS) – prosta i szybka gra karciana między graczem a krupierem. Gra odbywa się NA ŻYWO przez całą dobę. Zakłady można obstawić przed rozdaniem karty gracza i rozdaniem karty krupiera.
  • POKER – popularna gra online dla zakładów bukmacherskich o znanych zasadach pokera Texas Hold’em. Gra odbywa się w trybie NA ŻYWO bez przerwy przez całą dobę.
  • Black Jack (21BET) – podobnie jak poker, ta gra (znana również jako Russian Black Jack lub „Oczko”) jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Wyjątkowość tej gry polega na tym, że ma dość proste zasady – wersja telewizyjna gier jest prowadzona w trybie na żywo przez całą dobę między dwoma wirtualnymi graczami, a samo studio ma oryginalny design z lat 20.

Więcej informacji na temat gier karcianych w forBET znajdziecie TUTAJ

1 thought on “Zakłady na gry karciane w forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.