Forbet tnie ryzyko na mecz La Liga

Wraca La Liga, która jest jedną z najlepszych lig. Nie wiemy jednak w jakiej formie powrócą drużyny i dlatego przygotowaliśmy promocję Tniemy Ryzyko.

 

Aby skorzystać z promocji i zabezpieczyć swoje środki w razie przegranej wystarczy zagrać kupon za 101 lub 229 PLN, na którym będą znajdowały się (min. 3) zdarzenia z oferty meczów La Liga – każde z kursem min. 1.30. Jeżeli kupon będzie przegrany przez jedno zdarzenie, to zwracamy całą stawkę w postaci bonusu, a jeżeli przegrane będą dwa zdarzenia lub więcej, to zwrot wyniesie połowę stawki.

Zasady promocji:

 1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
 2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
 3. Promocja obowiązuje od godz. 15:00 dn. 10.06.2020 do godz. 14:00 dn. 14.06.2020.
 4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 14.06.2020, do godz. 23.59.
 5. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 101 PLN lub 229 PLN.
 6. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon, na którym znajdują się min. 3 zdarzenia przedmeczowe i/lub NA ŻYWO – wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty piłki nożnej: La Liga
 7. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić min. 1.30.
 8. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.
 9. Bonus w wysokości połowy stawki zostanie przyznany gdy na kuponie przegrane będą dwa zdarzenia lub więcej.
 10. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego przegranego kuponu kwalifikującego się do promocji.
 11. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.
 12. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu nie zaliczają się do promocji.
 13. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.
 14. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
 15. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.
 16. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 15.06.2020 do godz. 16:00.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
 18. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 19. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

2 thoughts on “Forbet tnie ryzyko na mecz La Liga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.