STS uruchamia nowy program afiliacyjny

STS – największy bukmacher w Polsce – uruchomił nowy, afiliacyjny program partnerski – STSpartner we współpracy z Income Access, dostawcą technologii i usług marketingowych Paysafe.

Kontrakt pozwoli STS na optymalizację współczynników konwersji przy pomocy oprogramowania afiliacyjnego Income Access.

[quote style=”1″]STS jest liderem branży, który wyznacza trendy na polskim rynku – mamy ambitny plan, by dalej wdrażać pionierskie rozwiązania i intensywnie się rozwijać. W tym celu zdecydowaliśmy się na współpracę z doświadczonym podmiotem – Income Access. Naszym celem jest osiągnięcie efektu synergii z prowadzonych wspólnie kampanii internetowych. Podjęte działania przełożą się na dotarcie do szerszego grona graczy – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.[/quote]

Polska – z największą gospodarką w Europie Środkowo-Wschodniej i jednym z największych wzrostów PKB ze wszystkich państw UE – szybko staje się coraz bardziej istotnym rynkiem bukmacherskim. W związku z tym cieszymy się z możliwości współpracy z STS, największym polskim bukmacherem, oraz liczymy, że nasza sieć afiliacyjna zapewni wsparcie i zmaksymalizuje pozyskiwanie nowych klientów – mówi Lorenzo Pellegrino, CEO Income Access i Digital Wallets w Paysafe.

STS jest największą legalną firmą bukmacherską w Polsce przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które obecnie wynoszą ok. 48%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego Betsys, z którego korzysta.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie e-sportu – jest oficjalnym bukmacherem Polskie Ligi Esportowej, drużyny Izako Boars i sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – jednego z najlepszych polskich esportowców. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Za sprawą efektywnego systemu Customer Service STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Bukmacher jest również organizatorem cyklicznych Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo, w których rywalizują najlepsi gracze z całej Polski. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 2.000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Obecnie nowoczesne punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 420. STS zatrudnia prawie 1300 osób.

1 thought on “STS uruchamia nowy program afiliacyjny

  1. A juz powiedziane jest jakie beda nabijac administration fees i czy pokaza swoim partnerom GGR?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.