LV BET podpisał umowę sponsorską z niemiecką DEB

Niemiecka Federacja Hokeja na Lodzie (DEB) ogłosiła partnerstwo z firmą bukmacherską LV BET. Podczas gdy niemiecka drużyna narodowa grała w Korei Południowej na Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChang, LV BET i DEB uzgodniły warunki współpracy sponsoringowej. Roczna umowy przewiduje tytuł Oficjalnego Partnera reprezentacji Niemiec w hokeju na lodzie oraz krajowej Federacji w tej dyscyplinie.

Ekspozycja marki LV BET pojawi się podczas telewizyjnej transmisji wydarzeń sportowych z udziałem niemieckiej drużyny hokejowej. Logo firmy bukmacherskiej prezentowane będzie również na bandach, ekranach LED i innych obszarach promocyjnych na wszystkich arenach DEB. Ponadto LV BET otrzyma pakiet biletów meczowych oraz znajdzie się na ściance sponsorskiej.

Robert Schütt, dyrektor ds. Marketingu w DEB, powiedział:

[quote style=”1″]”Dzięki tej współpracy z LV BET pozyskujemy partnera pierwszej klasy z rynku zakładów sportowych. Zaangażowanie LV BET jest dla nas dowodem stałego wzrostu popularności reprezentacji narodowej w ostatnich latach. DEB zapewnia reklamodawcom ze wszystkich branż pakiety ściśle dostosowane do potrzeb. Hokej na lodzie to dyscyplina o wielkich tradycjach w Niemczech, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z jej dynamicznego rozwoju w ostatnim czasie.”[/quote]

Podobnie jak DEB, marka LV BET jest synonimem sportowych emocji na najwyższym poziomie. Jako serwis, która posiada w swojej ofercie wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na całym świecie, LV BET stał się godną zaufania opcją dla fanów nie tylko hokejowych. Dlatego też LV BET jest uczestnikiem certyfikowanej przez TÜV procedury kodowej Niemieckiego Stowarzyszenia Telekomunikacji i Mediów przez co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla graczy.

Marek M. Czekalla, Business Development Manager DACH w LV BET dodał:

[quote style=”1″]”LV BET jest niezwykle dumny z tego, że został oficjalnym partnerem DEB. Jako wiodący serwis oferujący obstawianie zakładów sportowych LV BET chce stać się globalną marką, która reprezentuje perfekcję w dostarczonym produkcie. Właśnie dlatego ta umowa z niemiecką Federacją Hokeja na Lodzie to dla nas kolejny krok naprzód. Marka LV BET jest dumna z tego, że zapewnia najwyższej jakości ofertę zakładów bukmacherskich. Traktujemy nasze obowiązki poważnie jako niemiecki podatnik, będąc członkami Niemieckiego Stowarzyszenia Telekomunikacji i Mediów. Z optymizmem zapatrujemy się na rozwój naszej marki na regulowanym rynku niemieckim.”[/quote]

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *