Superbet zadomowił się na dobre

Superbet to dziś 48 punktów w całej Polsce, które oferują klientom nie tylko zakłady tradycyjne, ale również zakłady „live” czy zakłady wirtualne. Pracownicy firmy przeszli specjalne szkolenia, by mogli świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie.

„Szukamy kolejnych lokalizacji i planujemy rozszerzenie naszej sieci punktów stacjonarnych. W tym celu rozmawiamy z potencjalnymi partnerami, którzy są zainteresowani współpracą z nami między innymi na zasadzie franczyzy” – mówi Aleš Dobeš, Prezes Zarządu Superbet Polska sp. z o.o.

Nowe przepisy ograniczyły możliwości działania w Polsce nielegalnych podmiotów. To były ważne decyzje ustawodawcy, ale nie decydujące o zaangażowaniu firmy Superbet na polskim rynku. W ustawie znalazł się ważny przepis o implementacji blokad numerów IP. Przez to wycofali się nielegalni internetowi gracze, którzy nie prowadzili działalności w Polsce i nie płacili tu podatków. – Zmiana przepisów stała się ogromną wartością dla polskiego rynku.

„Widzimy na tu duży potencjał i przyszłość. Mamy długofalową strategię. Oferujemy klientom dobry produkt i będziemy go rozwijać, a to wymaga czasu. Kompletujemy odpowiednie dokumenty do złożenia wniosku o licencję na prowadzenie zakładów przez internet. Chcemy złożyć go do Ministerstwa Finansów jeszcze w tym roku, a spółka Superbet planuje dalszą ekspansję na rynku europejskim” – zapowiada Dobeš.

Obecnie w ofercie Superbet pojawia się coraz więcej zakładów dedykowanych dla polskich graczy. Podczas igrzysk olimpijskich kibice skoków mogli obstawiać m.in. ile Kamil Stoch zdobędzie medali i czy wszystkie będą złote. Przez cały czas w ofercie dostępne są zakłady na zwycięzców polskich rozgrywek w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce – zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a miłośnicy sportów walki znajdą m.in. ofertę na KSW.

Oferta w punktach Superbet jest cały czas poszerzana o specjalne i unikatowe zakłady bukmacherskie. Przez cały czas dostępne są promocje: Super Szansa, Super Mecz, Super EXTRA, Super 6 i SUPER BONUS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.