STS – najbardziej wpływowy bukmacher

Zakłady bukmacherskie STS to marka, która posiada ponad połowę udziałów w polskim rynku. Poza Polską od pewnego czasu świadczą swoje usługi również w kilkunastu innych krajach Europy. Szacuje się, że tylko w tym roku przeznaczą kilka milionów euro na reklamę za granicą.

Z każdym kolejnym kwoty mają być podwajane. Jak więc widać, jest to bardzo wpływowy i co najważniejsze – w pełni wypłacalny i legalny na terenie naszego kraju bukmacher. Osiemdziesiąt procent ich polskich przychodów generują zakłady online. W takich krajach jak Niemcy, Norwegia, Anglia, Malta, Islandia, Słowenia, Luksemburg, Andora i Łotwa na razie dostępne są wyłącznie STS zakłady bukmacherskie online, jednak właściciel spółki zastanawia się też nad otwieraniem punktów naziemnych, które w Polsce są oczywiście dostępne.

Co STS ma do zaoferowania polskim graczom?

STS oferta to ponad trzydzieści dyscyplin sportowych w połączeniu z zakładami specjalnymi oraz rozrywką. Wśród sportów gracze znajdą między innymi takie dyscypliny, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, żużel, baseball, football amerykański czy australijski, sporty walki, tenis stołowy i kolarstwo. Zdarzenia w ramach samej piłki nożnej liczone są w setce.

 

Specjalne zakłady STS są asem tego bukmachera. Dzielą się na dwie części – Hit Dnia i Superofertę. Hita Dnia to podwyższone kursy, czyli najkorzystniejsza oferta w danym dniu, natomiast inne specjalne zakłady to te, które odstają od standardowych zakładów na wynik, liczbę setów, bramek i rzutów rożnych. Oczywiście poza zdarzeniami w dziedzinie sportu istnieje możliwość obstawienia wydarzeń politycznych lub ze świata rozrywki.

Co z e-sportami?

Jak najbardziej są dostępne i pod tym względem u bukmachera STS opinie graczy są zgodne co do tego, że to jedna z najlepszych ofert w Polsce, zaraz obok LV BET i Totalbet. Gracz nie tylko może wybierać spomiędzy jedenastu (!) sportów elektronicznych, ale też może obstawiać na żywo oraz oglądać rozgrywki w STS TV.

Paleta sportów wirtualnych nie jest już tak korzystna, gdyż jest to tylko pięć dyscyplin. Plus stanowi jednak to, że liczba zdarzeń jest całkiem przyzwoita, a statystyki mocno rozbudowane.

Bonus STS – jak wygląda kwestia promocji?

Bukmacher STS daje nowym użytkownikom swojej strony bonus od depozytu w postaci podwyższenia pierwszej wpłaconej kwoty o całe sto procent. By go wypłacić, należy trzykrotnie obrócić jego kwotą przy minimalnym wymaganym kursie 1,91.

Można też uzyskać kilku-dziesięciozłotowy freebet bez depozytu, który wzrasta, jeżeli gracz posiada STS kod promocyjny. Co więcej, poza wymienionymi już opcjami promocyjnymi, z tym samym kodem promocyjnym, rejestrujący się na stronie gracz może liczyć na jeszcze jeden STS bonus.

Dodatkowo bukmacher STS ma dla graczy także promocje tymczasowe, w których można znaleźć: Bonus na sporty wirtualne, w przypadku którego należy postawić kupon wyłącznie z zakładami na wirtuale i grać przez tydzień. Jeżeli pierwsze trzy kupony okażą się nietrafione, buk zwraca połowę postawionej przez gracza stawki.

W poniedziałki natomiast zaczyna się ranking najbardziej aktywnych graczy. Jeżeli dany użytkownik chce znaleźć się na szczycie i otrzymać bonus, musi obstawić na stronie lub za pomocą apki zakłady odbywające się w ramach danego etapu. Im wyższy obrót, tym większa szansa wygranej. Nagradzane są miejsca od pierwszego do dziesiątego, od jedenastego do setnego, od sto pierwszego do dwusetnego i od dwusetnego pierwszego do trzechsetnego.

Star – Typ Sport docenia też tych, którzy polecają ich przyjaciołom. Dzięki zakładce „Zaproś kumpla” możesz wysłać znajomemu zaproszenie i wraz z nim otrzymać voucher o wartości kilkudziesięciu PLN, kiedy ten z niego skorzysta, złoży wymagany przez buka depozyt i obróci po wymaganym kursie.

Najważniejsze, że legalny

Star -Typ Sport to spółka licencjonowana w Polsce, więc bez obaw można obstawiać u nich na stronie. Warto jednak podejść do tematu nieco krytycznie, czytać regulaminy i traktować grę raczej jako hobby niż sposób na wielkie pieniądze, gdyż tylko wtedy możemy ustrzec się przez konsekwencjami związanymi z ewentualnym uzależnieniem.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

MATERIAŁ PROMOCYJNY
Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa