Superbet złożył wniosek o licencję na zakłady Online

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. w dniu 18.04.2019 r. złożył do Ministerstwa Finansów wniosek o licencję na organizację zakładów bukmacherskich przez Internet.

Superbet prowadzi działalność bukmacherską w Polsce od listopada 2017 roku, dotychczas wyłącznie w naziemnych punktach sprzedaży, których w całym kraju jest około 80, w tym punkty własne i franczyzowe. Punkty przyjmowania zakładów bukmachera stoją na bardzo wysokim poziomie, jednak wszyscy wiedzą, że prawdziwa siła tkwi w zakładach internetowych. Pozostaje mieć nadzieję, że „online” będzie prezentował się równie dobrze. W najbliższym czasie najprawdopodobniej poznamy więcej szczegółów.

Jak dowiedzieliśmy się z pewnego źródła, w dniu 18 kwietnia 2019 roku przedstawiciel Superbet dostarczył do Ministerstwa Finansów w Warszawie wniosek o przyznanie licencji na organizację zakładów wzajemnych przez Internet wraz z wszystkimi potrzebnymi załącznikami.

Wszystko wskazuje na to, że po kilkunastu miesiącach oczekiwań Superbet uruchomi w naszym kraju sprzedaż przez Internet. Platforma została dostosowana do wymagań polskiego regulatora i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, spółka pod koniec roku powinna oferować swoje usługi online.

Dla rumuńskiego giganta hazardowego to duży krok naprzód. Polska jest bowiem pierwszym zagranicznym kierunkiem Superbet i początkiem międzynarodowej ekspansji, którą mają w planach właściciele spółki.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *