Plus500 nowym sponsorem Legii Warszawa

Platforma tradingowa CFD Plus500 została wybrana na głównego sponsora zespołu Legii Warszawa na sezony 2020/21 i 2021/22.

Zgodnie z warunkami umowy, oficjalna koszulka Legii Warszawa i koszulki treningowe będą opatrzone logo Plus500, dającym platformie transakcyjnej CFD dostęp do szeregu praw do marki.

Dariusz Mioduski, Prezes Zarządu i właściciel Legii Warszawa, powiedział:

„Cieszymy się, że możemy ogłosić partnerstwo z Plus500, wiodącą międzynarodową firmą, jako naszym głównym sponsorem. Jesteśmy dumni, że Plus500 zdecydował się na współpracę z nami w zakresie budowania swojej pozycji rynkowej w Polsce i regionie.

„To potwierdzenie siły marki Legia Warszawa, najbardziej utytułowanego klubu piłkarskiego i uznanej marki sportowej w Polsce. Plus500 jest nie tylko liderem na wybranych rynkach, ale ma również duże doświadczenie we wspieraniu odnoszących sukcesy drużyn w sporcie zawodowym na arenie międzynarodowej. Nasza współpraca świadczy o wyjątkowej pozycji naszego klubu na arenie światowej. ”

Umowa sponsorska będzie początkowo obowiązywać przez dwa lata od sezonu 2020/21, z możliwością przedłużenia na sezon 2022/23. Legia Warszawa dołącza do Atletico Madryt, BSC Young Boys Football Club i klubu rugby Plus500 Brumbies w ramach portfolio sponsorskiego Plus500.

David Zruia, dyrektor generalny Plus500, dodał:

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Legią Warszawa, klubem z ogromną spuścizną i doskonałą bazą fanów, kontynuując nasze zaangażowanie we wspieranie profesjonalnych sportów i dodając je do naszej już potężnej ławki. wysokiej jakości umowy sponsorskie z krajowymi mistrzami na całym świecie.

„Oczekujemy, że nasze partnerstwo z Legią jeszcze bardziej wzmocni naszą zdolność do zwiększania rozpoznawalności naszej międzynarodowej marki i poszerzania bazy klientów na całym świecie, a także do zwiększania świadomości marki w Polsce, ważnym rynku z dużym potencjałem”.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *