Legalny bukmacher eWinner stawia na rugby

Rozgrywki polskiej Ekstraligi rugby znalazły się po raz pierwszy w ofercie legalnego polskiego bukmachera eWinner!

Polski Związek Rugby, we współpracy z legalnym polskim bukmacherem eWinner porozumieli się w sprawie pozyskania zgody na wykorzystanie wyników Ekstraligi rugby, której PZR jest organizatorem. Oferta na zakłady wzajemne rozgrywek pojawiła się już na stronie internetowego bukmachera z Trójmiasta

Rozpoczynając działalność w 2019 roku byliśmy zdeterminowani, aby w ofercie kierowanej do naszych Klientów, pojawiły się rozgrywki Ekstraligi Rugby. Tradycja oraz obecność uznanych organizacji rugby w Trójmieście zobowiązywała nas, żeby to właśnie eWinner przekonał Polski Związek Rugby do korzyści płynących z popularyzacji dyscypliny również przez jej stałą ekspozycję w ofercie legalnych polskich podmiotów urządzających zakłady wzajemne – mówi Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Wszystkie mecze w sezonie 2020/2021 rugby można obstawić obecnie tylko na platformie eWinner.pl.

Po kilkuletniej nieobecności, rugby wraca do oferty polskich bukmacherów, a podpisanie umowy z firmą eWinner to kolejny krok do poszerzenia rozpoznawalności marki Ekstraligi Rugby. Nowe biznesowe otwarcie ściśle związane jest z naszymi planami popularyzacji dyscypliny również poprzez transmisję meczów w telewizji Polsat Sport Fight. Mamy nadzieję na dalszą długotrwałą współpracę z eWinner oraz pozostałymi bukmacherami na polskim rynku – mówi Mateusz Dąbrowski – członek Zarządu Polskiego Związku Rugby.

Włączenie rugby do naszej oferty następuje w istotnym dla rynku bukmacherskiego momencie, kiedy pandemia wykluczyła szereg wydarzeń sportowych. Doceniamy starania Związku i z uznaniem patrzymy na poziom organizacji rozgrywek. Zapraszamy wszystkich kibiców rugby na naszą stronę, gdzie mogą postawić, pierwsze od wielu lat, zakłady na polskie rugby – dodał Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

eWinner jest legalnym bukmacherem wspierającym polski sport. Od 2020 roku jest Oficjalnym Sponsorem Ekstraligi Żużlowej, Tytularnym Sponsorem eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz klubu żużlowego eWinner Apator Toruń. Ambasadorem marki jest były koszykarz NBA – Marcin Gortat, który realizuje wspólnie z bukmacherem projekty marketingowe oraz związane z działalnością jego fundacji – „Fundacja Marcina Gortata – Mierz Wysoko”.

1 thought on “Legalny bukmacher eWinner stawia na rugby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.