Bwin oficjalnym sponsorem belgijskiej Pro League

GVC Holdings europejski lider w branży bukmacherskiej i właściciel firmy bwin został nowym partnerem belgijskiej Pro League na następne trzy sezony.

Umowa obejmie Jupiler Pro League, D1B i Supercup, a bukmacher internetowy stanie się również właścicielem praw do krajowych transmisji spotkań i zakładów Pro League, nadawanej przez Eleven Sports.

Cytując Stevena Cartignę, dyrektora handlowego bwin Benelux & ROW:

 „Bwin jest niezwykle dumny, że został wyłącznym partnerem Jupiler Pro League i Eleven Sports na następne trzy sezony. Dzięki europejskiej strategii sponsorowania bwin stał się stałą wartością w świecie sportów online i kasyn. Chcemy również zbudować silną obecność w Belgii.

„Bwin nawiązało już owocną współpracę z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej i Bundesligą 3. W wyniku tych pozytywnych doświadczeń nadal koncentrujemy się na belgijskiej piłce nożnej. Belgia jest wylęgarnią utalentowanych piłkarzy, którzy wykonują świetną robotę na całym świecie.

„Dlatego wszystkie oczy coraz bardziej skupiają się na naszej narodowej Jupiler Pro League. We współpracy z Eleven Sports chcemy zwiększyć świadomość belgijskiej piłki nożnej i przedstawić widzom naszą platformę bukmacherską bwin w poufny i odpowiedzialny sposób ”.

Poprzez to nowe partnerstwo bwin, Pro League i Eleven Sports również zobowiązały się do „wspólnej wizji odpowiedzialnego korzystania z usług bukmacherskich”.

Guillaume Collard, dyrektor zarządzający Eleven Sports Belgium i Luxembourg, dodał: „Witamy bwin w„ Domu belgijskiej piłki nożnej ”, naszym innowacyjnym projekcie dla belgijskiej piłki nożnej. Z niecierpliwością czekamy na wspólną pracę nad udoskonaleniem oferty bwin w sposób promujący odpowiedzialną rozrywkę wśród fanów ”.

Pierre François, dyrektor generalny Pro League, podsumował: „Gry losowe i zakłady mogą nadać piłkarskiemu doświadczeniu dodatkowy wymiar. Jednak każdy partner jest świadomy ryzyka związanego z nieodpowiedzialnym zachowaniem. Dlatego wszyscy staramy się minimalizować ryzyko, każdy w swojej własnej roli.

„W ramach tego partnerstwa bwin, Pro League i Eleven Sports skupią się na ogólnej polityce prewencyjnej, ochronie zawodników i integralności piłki nożnej jako całości. Ta współpraca będzie w dowolnym momencie oceniana w odniesieniu do celów i najlepszych praktyk określonych w umowie o współpracy między Pro League a Gaming Commission. ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *