Norwegia, Eliteserien, Stabaek – Sarpsborg, 15/07/2019, godz: 19:00

Stabaek znajduje się obecnie nad strefą spadkową. Zespół posiada tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. Ich głównym problemem jest formacja ofensywna, gdy z piłkarze nie zdobywają goli w ważnych momentach.

Biorąc pod uwagę, że mają tę przewagę własnego stadionu, fani oczekują korzystnego wyniku. Zwłaszcza, że ich przeciwnicy to faworyci do spadku, którzy jeszcze nie zanotowali ani jednego zwycięstwa na wyjeździe.

Jednym z głównych czynników, który może spowodować, że mecz zakończy się na korzyść gospodarzy, jest fakt, że Sarpsborg jest bez zwycięstwa w tym sezonie ligowym w spotkaniach na wyjeździe. Wraz z najgorszą drużyną, Stromsgodset, pozostają jedynymi drużynami, które mają jeszcze przed sobą zwycięstwo na wyjeździe w lidze. Są także bez zwycięstwa w ostatnich czterech meczach i w ośmiu z ostatnich dziesięciu. Przegrali także sześć z nich, oraz zanotowali serię czterech kolejnych porażek.

Natomiast Stabaek miał passę dziewięciu spotkań bez porażki przed własną publicznością i pomimo kilku drobnych potknięć, będzie silny w tym tygodniu, ponieważ wyczuwa rzadką możliwość zagrania w roli faworyta.

Jeśli chodzi o bramki, pamiętajmy, że goście znaleźli drogę do siatki w 16 z ostatnich 20 gier na wyjeździe, podczas gdy Satabek nie zdołał utrzymać czystego konta w 18 z 21 ostatnich meczów u siebie.

Typ:

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.75

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa