Rosja, Premier League, Zenit St. Petersburg – Tambov, 14/07/2019, godz: 18:00

Zenit rządził na najwyższym poziomie w ostatnim sezonie i powrócił, by ponownie dominować. W ubiegłym roku zarejestrowali 20 zwycięstw, a następny zespół zdobył ich tylko 16.

Zespół zanotował również ośmiopunktową przewagę na szczycie i strzelił największą liczbę goli z wszystkich drużyn w rywalizacji. Zdołali strzelić 57 bramek, a 14 z łącznej liczby 16 pozostałych drużyn nie udało się strzelić nawet 50.

Zawodnicy Zenita byli niepokonani w 13 z ostatnich 15 meczów i mieli serie czterech i pięciu zwycięstw w trakcie sezonu. Utrzymali także czyste konto w trzech z ostatnich czterech meczów, zdobywając dwa lub więcej goli w dziesięciu z ostatnich czternastu.

Oprócz tego mają przewagę własnego boiska, gdzie wygrali osiem ze swoich ostatnich dziesięciu występów i są w fazie strzelania dwóch lub więcej bramek w ostatnich ośmiu starciach.

Co więcej, posiadają rekord 100% zwycięstw przeciwko temu zespołowi i nie stracili jeszcze ani jednego gola w tej rywalizacji.

W związku z tym oczekuję, że obecni mistrzowie rozegrają fantastyczne zawody i odniosą wyraźną wygraną w niedzielę w Premier League.

Typ:

„Wynik 1 połowy – 1” – @1.62

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *