NobleBet, czyli nowy bukmacher na rynku

Spółka Polski Bukmacher w dniu wczorajszym (19.09.) uruchomiła swoją sprzedaż internetową za pośrednictwem strony internetowej www.noblebet.pl.

Witryna nowego bukmachera wygląda bardzo… „ekskluzywnie”. Brand ambasadorem marki jest Sir Richard McCavin, starszy Pan z siwą długą brodą, który jest ubrany w elegancki garnitur i pokazany jest w kilku miejscach na stronie internetowej. A co oprócz tego?

Oczywiście bonus powitalny to pierwsza rzecz, na którą patrzą gracze po starcie nowego operatora. NobleBet oferuje Pakiet Powitalny typu Premium, w którym do zgarnięcia jest równowartość 1650 PLN. Więcej szczegółów na ten temat tutaj.

U nowego bukmachera nie brakuje również innych atrakcji. Promocja „50 PLN ekstra od obrotu” jest skierowana dla ambitnych graczy, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności generowania zysków. Promocja jest bardzo prosta. Wykonaj obrót 1000 PLN netto w ciągu jednego tygodnia, a otrzymasz bonus 50 PLN.

Kolejna promocja to „Zakłady dotowane”, w której codziennie nagradzam wygrane kupony kombinacyjne, aż do 500 PLN. Z buduj idealną kombinację złożoną z minimum 3 (lub więcej) selekcji, aby cieszyć się z dodatkowych funduszy:

  • do zakładu z 3 selekcjami, dodajemy 5% do wygranych
  • do zakładu z 4 selekcjami, dodajemy 10% do wygranych
  • do zakładu z 5 selekcjami, dodajemy 15% do wygranych
  • do zakładu z 6 selekcjami lub więcej, dodajemy 20% do wygranych

Z technologicznych nowinek w NobleBet znajdziemy opcję Cash-out, która umożliwia „zamknięcie” zakładów jeszcze w trakcie trwania wydarzenia oraz szybkie wypłaty.

Nowemu bukmacherowi życzy powodzenia na polskim rynku i liczymy, że będzie on w stanie zaoferować nam unikalne doświadczenie związane z zakładami sportowymi.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa