Kwalifikacje Ligi Europy, Dunajska Streda – Cracovia Kraków, 11/07/2019, godz: 20:30

Gospodarze tego spotkania są niepokonani przed publicznością w 20 z 23 ostatnich meczów i strzelili trzy lub więcej bramek w ostatnich pięciu z nich. Czy są murowanym faworytem w meczu z Cracovią?

Dodatkowo, Streda była niepokonana w 10 z 12 ostatnich spotkań i wygrała także osiem z nich. Zdołali także pokonać bramkarzy przeciwnika dwa lub więcej razy w ciągu pięciu z siedmiu ostatnich gier.

Z drugiej strony Cracovia przegrała ostatnie dwa starcia, a także trzy z ostatnich pięciu. W spotkaniach wyjazdowych schodzili pokonani w trzech z ostatnich pięciu i byli bez zwycięstwa w sześciu z ostatnich dziewięciu. Przypuszczam zatem, że gospodarze tego spotkania nie przegrają.

Jeśli chodzi o zdobywanie bramek, goście nie strzelili gola w dwóch ostatnich meczach, podczas gdy ich koledzy zachowali czyste konto w dwóch z czterech ostatnich starć u siebie i czterech z ostatnich siedmiu meczów w ogóle. Mając to na uwadze, liczę na gospodarzy, którzy utrzymają czyste konto przynajmniej przez pierwsze 45 minut.

Typ:

„Remis – nie ma zakładu (remis=zwrot) – 1” – @1.78

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.