Kwalifikacje Ligi Europy, Europa FC – Legia Warszawa, 11/07/2019, godz: 20:30

Gospodarze tego spotkania w oszałamiający sposób powrócili do „zawodów” w meczu z Sant Julia, zwyciężając na własnym stadionie 4:0 zapewniając sobie awans do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Pierwszy mecz jednak, padł łupem piłkarzy Sant Julia, którzy wygrali na własnym stadionie 3:2.

Według prognoz, piłkarze Legii przeważając przez większą część spotkania, powinni odnieść spokojne zwycięstwo w ciągu dziewięćdziesięciu minut, a tym samym zapewnić sobie, jedną noga, udział w kolejnej rundzie.

Gospodarze strzelili sześć bramek w ostatnich dwóch meczach i dobrze spisali się w ostatnim meczu w domu. Gallardo rozgrywał fantastyczne zawody i znalazł drogę do bramki w każdym z ostatnich dwóch spotkań.

Zespół gości strzelił dwadzieścia cztery bramki w ubiegłym sezonie i stracił najmniejszą liczbę bramek w lidze w meczach wyjazdowych.

Z pewnością możemy spodziewać się ekscytujących dziewięćdziesięciu minut, podczas których obie drużyny zdobędą przynajmniej jedną bramkę w meczu.