GKS Tychy – Cracovia 07 kwiecień, godzina 18:15

Dzisiaj w Stadionie Zimowym kolejne finałowe spotkanie pomiędzy GKS-em Tychy a Comarch Cracovią. W rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 1:1.

Drugi mecz o mistrzostwo Polski rozpoczął się podobnie jak pierwszy. Cracovia zaatakowała rywala wysokim pressingiem i bardzo szybko strzeliła gola po błędzie trójkolorowych w obronie. Po kilku minutach tyszanie doprowadzili do remisu, ale na więcej w tym meczu nie było ich stać. Gospodarze strzelili kolejną bramkę w pierwszej tercji i już do końca kontrolowali przebieg spotkania. W kolejnych tercjach gra była bardziej wyrównana, ale wciąż rysowała się lekka przewaga ekipy Rudolfa Rohačka.

Widać było, że zeszłoroczni mistrzowie są zmęczenie poprzednimi meczami w play-offach. Myślę jednak, że po trzydniowej przerwie tyszanie odzyskają świeżość i zagrają na swoim poziomie.

Stawiam, że gospodarze wygrają starcie oraz padnie poniżej 5.5 bramki po kursie 3.05.

TYPER: Robert Madzia z Superbet