Gaming na Giełdzie

Gaming na Giełdzie łączy siły z GameDesire – jednym z najbardziej doświadczonych graczy na rynku polskich produkcji free to play.

W ramach serii darmowych prelekcji online zatytułowanych Mobile Academy inwestorzy otrzymają dawkę wiedzy na temat największego rynku branży gier wideo.

Gaming na Giełdzie: Mobile Academy jest cyklem webinarów skierowanych do Inwestorów, prasy branżowej, twórców gier oraz osób zainteresowanych informacjami dotyczącymi największego sektora branży rozrywki elektronicznej. W ramach cyklu przedstawiciele GameDesire – spółki specjalizującej się w rynku free to play, podzielą się wiedzą dotyczącą analizowania produkcji na smartfony, rozszyfrują tajemnicze skróty, którymi się posługują na co dzień, oraz zdradzą, w co grają ludzie na swoich telefonach.

Ogromne i ambitne premiery gier na konsolach Xbox i PlayStation nie stają na przeszkodzie, aby to popularne „mobilki” biły rekordy popularności. Sektor gier przeznaczonych na te urządzenia stanowi obecnie 48% globalnego rynku gier i zarazem wg raportów Newzoo rozwija się najszybciej w całym świecie gamingu. Wartość przychodów z produkcji gier na smartfony i tablety szacowana jest na blisko 80 miliardów dolarów. Pomimo nieograniczonego potencjału i ogólnodostępności dla użytkowników sektor ten stanowi zagadkę dla wielu inwestorów.

W 2020 roku w ramach Gaming na Giełdzie: Mobile Academy spotkamy się łącznie 3 razy.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *