Tegoroczny skład Liquidbiceps

Po ostatnim ogłoszeniu nowopowstałej organizacji LiquidBiceps, której liderem jest nie kto inny jak sam Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, wielu kibiców nie mogło doczekać się ujawnienia oficjalnego składu.

Powstawanie zespołu jak i rekrutacja odbywały się w dobrze skrywanej tajemnicy, do której tylko nieliczni mieli dostęp. Ostatnie roszady na polskiej scenie Counter-Strike:Global Offensive zostawiały pole do domysłów, ale takiego zestawienia ekipy i zaprezentowanych nicków, nie spodziewał się nikt.

“Niedługo rusza PLE, wjeżdżam z moim nowym składem, odświeżonym, jeszcze młodszym. Jest to ekipa, o której jeszcze nie słyszeliście” – deklaruje Jarząbkowski.

Maciej „mYR” Żuk

Karol „REVxD” Zieliński

Dawid „Zefir” Seifert

Marcin „Shatar” Lubowicki

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski

W rekrutacji pomógł Kuba „Kubik” Kubiak, z którym Jarek miał okazję współpracować już w barwach Virtus.pro. Trenerem zespołu został Jakub „inwood” Salwa. Wybrano również zawodnika rezerwowego, którym jest Nikodem „Majster” Gulmantowicz.

Rozgrywki Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej ruszają już 14 października. Osiem najlepszych zespołów będzie rywalizować o 100 000 złotych. Transmisje na żywo będzie można oglądać w środy i czwartki, równolegle w Polsat Games oraz w Internecie na platformach IPLA, Twitch.tv i YouTube.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *