Freebets.com z BetRadar

Portal Freebets.com nawiązał współpracę z operatorem BetRadar, aby zaoferować graczom lepszy pakiet usług i wprowadzić zakłady sportowe na wyższy poziom.

Freebets.com udostępni swoją wiedzę specjalistyczną, włączając pełny widget BetRadar na swojej stronie oraz w przewidywaniach i zapowiedziach. Co więcej, dostarczy wszelkiego rodzaju informacji, które pomogą graczom w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji dotyczących ich zakładów. Dane te obejmą wiele różnych zagadnień, w tym aktualności, tabele i kalendarz, analiza bezpośrednich spotkań oraz informacje o graczach, takie jak strzelcy bramek, asyst itd.

Współpraca znacznie poprawi jakość obstawiania zakładów sportowych dzięki danym przekazywanym w czasie rzeczywistym, które oferują znacznie pełniejszy obraz meczów piłki nożnej na całym świecie. Dodatkowo, dzięki Freebets.com masz teraz większą szansę wygranej każdego obstawionego spotkania poprzez analizę poprzednich spotkań drużyny, a nawet możliwości śledzenia wyników na żywo zintegrowanych z przewidywaniami i zapowiedziami.

Freebets.com są na pierwszym planie, ponieważ starają się pomóc graczom uzyskać więcej informacji niż kiedykolwiek wcześniej i zwiększyć szanse na wygraną, co bezpośrednio wprowadza obstawianie na nowy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *