Nowy system bonusowy w forBET

Aktualnie system bonusowy forBET przechodzi modernizację, a co za tym idzie mogą wystąpić drobne problemy techniczne, za które z góry bukmacher przeprasza.

Dzięki zmianom w systemie forBET oferuje nowe promocje oraz wiele bonusów do rozdania!

Zmiany obejmują likwidację salda bonusowego, które widniało obok salda głównego. Zostało ono zastąpione informacją o liczbie posiadanych bonusów. Natomiast nowy przycisk „TWOJE BONUSY” prowadzi do zakładki zarządzania bonusami. Zmienił się również wybór salda gry. Po modernizacji na kuponie pojawia się lista, na której można wybrać saldo/bonus, z którego mają zostać pobrane środki na grę. Podobnie jak w LVbet, został wprowadzony do promocji mnożnik – pod nazwą MaxiZysk.

Działanie MaxiZysku jest bardzo proste – jeśli zagrasz kupon z mnożnikiem MaxiZysk, to zysk z kuponu zostanie pomnożony 2, 3, a nawet 4-krotnie! W zależności od zaoferowanego w danej promocji mnożnika.

Aby w pełni cieszyć się tą ofertą konieczne jest pobranie najnowszej wersji aplikacji zarówno dla telefonów z systemem Android (wersja 1.2.0), jak i dla telefonów wyposażonych w system iOS (wersja 1.3.0).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o MaxiZysku wejdź na tę podstronę.

1 thought on “Nowy system bonusowy w forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.