Copa America, Urugwaj – Japonia, 21/06/2019, godz: 01:00

Oba zespoły doświadczyły podobnych wyników w swoich ostatnich meczach, ale znalazły się po różnych stronach. Urugwaj rozpoczął turniej z hukiem, wygrywając nad Ekwadorem, strzelając cztery gole, nie tracąc żadnego.

Co więcej, Urugwaj jest najbardziej utytułowanym zespołem w tym turnieju z 15 tytułami, podczas gdy Japonia została zaproszona z Azji. Ten ostatni zespół może być najlepszym zespołem spośród ekip ze swojego kontynentu, ale biorąc pod uwagę drużyny z Ameryki Łacińskiej, grające dodatkowo na swoim terenie, ciężko im będzie osiągnąć znaczący wynik w całym turnieju.

Już samo wejście w turniej Japończyków w zawody, pokazało dobitnie różnicę w poziomach, pomiędzy Ameryką Południową, a Azją. Japonia bowiem przegrała 4:0 z Chile. A jak już wspomniałem powyżej, Urugwaj zmiażdżył Ekwador takim samym wynikiem. Zespół Luisa Suareza wygrał cztery ostatnie mecze z rzędu i strzelił 14 goli w nich, zachowując także czyste konto.

Japonia z kolei jest bez zwycięstwa w czterech z ostatnich sześciu meczów i nie zdobyła gola w trzech z ostatnich pięciu meczów.

Przychodząc na spotkania bezpośredniego, Urugwajczycy wygrali trzy z czterech ostatnich starć i strzelili dwa lub więcej goli we wszystkich dotychczasowych spotkaniach.

Typ:

„Wynik 1 połowy – 1” – @1.57

„Urugwaj strzeli w obu połowach” – @1.79

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa