Copa America, Brazylia – Wenezuela, 19/06/2019, godz: 02:30

Ten mecz odbywa się pomiędzy drużyną, która zdecydowanie zwyciężyła w kwalifikacjach Mistrzostw Świata CONMEBOL, a drużyną, która zajęła tam najniższe miejsce. Brazylia rozpoczęła swoją kampanię Copa America od zwycięstwa do zera nad Boliwią. Niemniej pojawiły się pewne pytania dotyczące stylu w jakim odnieśli tą wygraną.

Tym niemniej, wydaje się, że droga do zdobycia tytułu przez Brazylię została ułożona czerwonym dywanem. Mają łatwą grupę, w której mogą sobie poradzić, a także rozpoczęli kampanię od zwycięstwa.

Co ważne, Brazylia zanotowała 21 zwycięstw przeciwko tej drużynie, i tylko jedną porażkę. Skala dominacji Brazylii staje się jeszcze bardziej przerażająca, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że przegrali oni tylko raz w ciągu 50 lat przeciwko Wenezueli w meczu towarzyskim. Selecao wygrali 12 z ostatnich 15 meczów bezpośrednich, i zachowali 11 czystych kont w tym procesie.

Dodatkowo, Brazylia strzeliła 12 bramek w ostatnich trzech meczach u siebie z Wenezuelą, nie tracąc żadnej. Myślę, że Brazylia będzie kontynuować tą fantastyczną passę.

Typ:

„Brazylia wygra do zera” – @1.59

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa