Copa America, Chile – Peru, 04/07/2019, godz: 02:30

W zbliżającym się półfinałowym starciu, na Arena do Gremio, zmierzą się drużyny, które nie wygrały swoich meczy w poprzedniej rundzie…awansowały do półfinałów dzięki skuteczniej wykonywanym rzutom karnym.

Chile ma niesamowitą umiejętność poprawiania swojej gry, gdy oczywiste jest, że stawka jest wysoka. Było to wyraźnie widoczne w poprzedniej edycji Pucharu, kiedy to przegrali z Argentyną w fazie grupowej, ale pokonali ich w finale.

Zbliżające się spotkanie daje szansę na pokazanie ducha i pasji obecnych mistrzów. Co więcej, z czterech drużyn, które pozostały w turnieju, należy wspomnieć, że ekipa Arturo Vidala zdecydowanie ma przed sobą najłatwiejszego przeciwnika.

Dodać do tego należy, że mają fenomenalnie statystyki spotkań bezpośrednich przeciwko temu rywalowi, a co jeszcze bardziej imponujące – udało im się wygrać 12 z ostatnich 14 starć H2H. Zdołali przegrać tylko raz we wszystkich rozgrywanych spotkaniach w ciągu ostatnich 15 lat. Drużyna może się również pochwalić zdobyciem dwóch lub więcej bramek w dziewięciu z ostatnich dwunastu bitew przeciwko tej drużynie.

Poza tym w ostatnich spotkaniach w fazie grupowej Peru doznało druzgocącej porażki 5:0, a co gorsza, nie strzelił gola przeciwko nikomu innemu niż Boliwii.

Typ:

„Awans Chile” – @1.35

„Peru poniżej 0.5 bramki” – @1.92

Typer: PK (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *