Copa America, Brazylia – Argentyna, 03/07/2019, godz: 02:30

Czy kiedykolwiek istniała bardziej wyczekiwana gra w świecie piłki nożnej? Faworyzowani Brazylijczycy na własnym terenie staną w szranki z arcy-rywalami z Argentyny, aby dodać kolejną opowieść do ich wiekowej historii.

Choć boli trochę, gdy jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej zawodzi w koszulce reprezentacyjnej, prawda jest taka, że ​​dwukrotni mistrzowie świata nie są teraz w stanie pokonać gospodarzy. Nawet bez talizmanu, w postaci Neymara indywidualny talent, jaki posiadają „Canarinhos” jest przerażający. Z drugiej strony, mają do zaoferowania doświadczonych zawodników, z kilkoma niedoświadczonymi, czyli młodą krwią.

Ze względu na czystą wrogość obu ekip, możemy liczyć na wspaniałe widowisko, pełne walki, co u niektórych może powodować obgryzanie paznokci.  Co więcej, w Belo Horizonte jest kilka bolesnych wspomnień, i tylko wysoka wygrana z arcywrogiem może być doskonałym lekarstwem na uleczenie tych ran.

Grupa kierowana przez Leo Messiego ma trudności z prezentowaniem efektownej gry i szczerze mówiąc, nie mają jeszcze odpowiednio ukształtowanej drużyny. Oczywiście wygrali z Wenezuelą, ale to głównie z powodu doświadczenia, a może i do pewnego stopnia ich desperacji. Niestety, zarówno talent Messiego i desperacja drużyny nie wystarczą w spotkaniu przeciwko Selecao.

Typ:

„1” – @1.86

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.