Bonus powitalny w TOTALbet

Jesteś znudzony standardowym bonusem powitalnym? A może zniechęcają Cię skomplikowane bonusy z mnożnikiem? Odkryj nowy bonus na start od TOTALbet.

TOTALbet podwaja pierwszą wpłatę aż do 5000zł! Odbierz gotówkę już po 1-krotnym obrocie depozytem! Kolejne depozyty też liczą się do obrotu – uwalniaj gotówkę aż do skutku!

Jak to działa?

  • Załóż konto na TOTALbet.pl
  • Dokonaj pierwszej wpłaty. Minimalna kwota, która zostanie podwojona, to 10 zł. Maksymalny bonus wynosi 5000 zł.
  • Wybierz formę bonusu: 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5×3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Pamiętaj, kurs każdego zdarzenia to minimum 1.25
  • Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% lub 20% bonusu. Np. obrót 5000 zł (wersja 4×4) – uwalnia 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne i można je wypłacić/przeznaczyć na dalszą grę.
  • Kontynuuj obrót depozytem, by uwolnić kolejne bloki bonusu – aż do 100% pierwszego depozytu.
  • Zabrakło Ci depozytu, a chcesz nadal uwalniać bonus? Nie ma problemu, kolejne depozyty też zaliczają się do obrotu.
  • Pamiętaj, że gdy aktywny jest Bonus 5000, kupony nie będą objętą promocją Total Bonus.

Bonus jest przeznaczony dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którzy dokonają pierwszej wpłaty (liczonej od momentu założenia konta) w wysokości minimum 10 zł. To znaczy, że jeśli założyłeś konto rok temu, ale wpłaciłeś tylko 2 zł, to wciąż masz szansę odebrać 5000 zł!

Po obróceniu 100% wartości pierwszego depozytu 20% lub 25% procent jego wartości (dla wariantu 5×3 lub 4×4) trafi od razu na saldo główne, z możliwością dalszej gry lub wypłaty. Przykład: obrót 5000 zł – 1250 zł zasila konto z możliwością wypłaty (wariant 4×4). Dalszy obrót aktywuje kolejne wypłaty gotówki – aż do 5000 zł.

Szczegóły akcji znajdziesz -> TUTAJ <-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.