Total Vip w TotalBet

Będąc w klubie TOTAL VIP w TOTALbet otrzymujesz zupełnie za darmo zwrot części obrotu wypłacany co tydzień na saldo główne!

Każdy może wziąć udział w programie TOTAL VIP, ale tylko stu najlepszych Graczy otrzyma status VIP GOLD. Nagrodami w programie TOTAL VIP są darmowe zakłady, a dla osób które zdobędą status VIP GOLD dodatkowo Cashback z części dokonanego obrotu na saldo główne!

Jak znaleźć się w programie TOTAL VIP?

Obstawiaj zakłady na TOTALbet.pl i zbieraj punkty. Jedna złotówka wydana na zawarcie zakładu przeliczana jest na 0,5 – 1,2 punktu TOTAL VIP (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). Każdy, kto w okresie tygodnia uzyska co najmniej 3500 punktów TOTAL VIP, zostanie objęty programem. Dzięki temu zyska dostęp do rankingu i otrzyma Freebet 10 zł. Nie jest to równoznaczne z otrzymaniem Cashbacka – ten zarezerwowany jest tylko dla członków klubu VIP Gold, czyli dla Graczy z pierwszej setki rankingu.

Jak znaleźć się w VIP Gold?

Obstawiaj zakłady na TOTALbet.pl i zbieraj punkty, im wyższy obrót, tym więcej punktów TOTAL VIP i wyższe miejsce na liście uczestników. Jeżeli na koniec tygodnia będziesz wśród 100 Graczy z największą liczbą punktów, otrzymasz status VIP GOLD i nagrody w postaci:

  • Darmowy zakład
  • Cashback w wysokości części dokonanego obrotu.

Jak oblicza się wyskość Cashbacku?

Wysokość Cashbacku zależy od liczby zebranych punktów TOTAL VIP i przysługującego przelicznika miesięcznego. Na starcie przelicznik miesięczny wynosi 1% i zwiększa się o 0,1 pkt procentowego za każdy miesiąc obecności w VIP GOLD, aż do maksymalnej wartości 2.0 %. Na konto Gracza wraca co najmniej 1% Cashbacku, wyliczonego ze zgromadzonych punktów TOTAL VIP w danym tygodniu oraz uzyskanego przelicznika miesięcznego.

Co dla Graczy bez statusu VIP GOLD?

Każdy, kto przekroczy odpowiedni próg punktów TOTAL VIP, otrzyma darmowy zakład oraz dostęp do wizualizacji listy uczestników, w którym może sprawdzić swoją aktualną pozycję i stratę do graczy z Top 100, tak by mógł podjąć walkę o awans. Znajdzie tam także kwotę potencjalnego Cashbacku, z zastrzeżeniem, że będzie on możliwy do wypłacenia po uzyskaniu statusu VIP Gold.

Więcej informacji na temat TOTAL VIP znajdziecie klikając w poniższy buton.

5 thoughts on “Total Vip w TotalBet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.