Kurs 50.0 na wygraną Chelsea w sobotnim hicie

GO+bet przygotował ofertę specjalną dla nowych klientów. To wysoki kurs na Chelsea w starciu z Manchesterem United. Gracz może skorzystać z kursu 50 i wygrać 100 złotych za obstawienie zaledwie 2 złotych.

Podczas nadchodzącego weekendu niewątpliwie największym, sportowym hitem jest starcie Chelsea z Manchesterem United. Obie drużyny w XXI wieku stoczyły wiele naprawdę fascynujących batalii. Teraz sąsiadują ze sobą w tabeli. The Blues znajdują się na czwartym miejscu, z kolei Manchester United jest o oczko niżej.

Obie drużyny znajdują się w całkiem niezłej formie, nie notując porażki od 5 meczów – w przypadku Czerwonych Diabłów i od 6 meczów – w przypadku Chelsea. Zespół Grahama Pottera zdecydowanie podniósł się po słabym starcie sezonu. To samo właściwie możemy powiedzieć o podopiecznych Erika ten Haga. Obie drużyny mają wiele wspólnego w tym sezonie.

W GO+bet można obstawić zwycięstwo Chelsea po kursie 50. Bukmacher podnosi kursy dla nowych graczy, którzy muszą zarejestrować się z kodem CHELSEA50, by uzyskać możliwość wysokiego kursu. Maksymalna stawka takiego zakładu to 2 zł. Oznacza to, że ryzykując niewiele nowy gracz może mieć bardzo dobry start u bukmachera, wygrywając nawet 100 złotych.

Ponadto drugi zakład jest zabezpieczony przez GO+bet. Oznacza to, że w razie niepowodzenia gracz może uzyskać zwrot stawki nawet do 1000 PLN. Szczegóły obu promocji znajdują się w TYM MIEJSCU.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *