Bonus na Ligę Mistrzów od Noblebet

Faza pucharowa Ligi Mistrzów to futbol w najpiękniejszym wydaniu. Sir Richard coś o tym wie, bo od lat podróżuje po europejskich stadionach, aby podziwiać grę najlepszych piłkarzy globu.

Aby godnie uczcić to piłkarskie święto, ambasador Noblebet jest w stanie Ci zaoferować bonus od depozytu, aż do 200 PLN! Dokonaj wpłaty i graj za większe pieniądze w Noblebet – w miejscu gdzie znają się na swojej robocie!

Zasady promocji:

  • Dokonaj wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając “Bonus na Ligę Mistrzów” – dostępny w zakładce WPŁATA. Po wybraniu bonusu otrzymasz 5% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x20”. Przygotuj zakład kombinacyjny o kursie łącznym 3.00 lub większym (minimalnym kursie 1.30 na każdą z selekcji), a następnie aktywuj swój kupon klikając pole “Wygrane x20”. Postawiony kupon możesz sprawdzić w zakładce “MOJE ZAKŁADY”.
  • Maksymalna kwota bonusu to 200 PLN.
  • Promocja jest ważna od 18.02.2020 (od godziny 10:00) do 20.02.2020 (do godziny 23:59).
  • Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
  • Jeśli gracz posiada już na koncie aktywny bonus to po wybraniu oferty „Bonus na ligę Mistrzów” zostanie on dodany do kolejki oczekującej. W tym wypadku należy wykorzystać w pierwszej kolejności „stary” bonus.
  • Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
  • Bonus z mnożnikiem aktywujesz na kuponie zaznaczając pole, z widoczną wartością mnożnika, które mieści się nad przyciskiem Postaw Zakład. Potwierdzając swój wybór aktywujesz bonus.

Więcej informacji dotyczących aktualnej promocji znajdziecie na stronie głównej Noblebet, lub klikając TUTAJ.

Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.