10 000 do podziału w STS

Nieco inaczej promocyjną ofertę na Ligę Mistrzów widzi STS. U największego bukmachera w Polsce polega ona na zawarciu kuponu AKO, za stawkę równą 21.00 złotych, na którym znajdą się tylko i wyłącznie dwa dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej na 1/8 finału Ligi Mistrzów (typ 1, X albo 2). Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany do godziny 23:59 dnia 19.02.2020 roku , gracz bierze udział w podziale 10 000 złotych z puli.

Wspomniana kwota zostanie podzielona równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki promocji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub kartę Klubu STS. Do promocji zaliczane będzie wyłącznie pięć pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie kampanii.

W promocji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1.00 oraz zakłady zawarte przy użyciu środków z Karty STS.

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 złotych bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 złotych. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Akcja promocyjna trwa od dnia 17.02.2020 od godziny 01:00 do dnia 19.02.2020 do godziny 21:00.

Nagrody zostaną przyznane do 29 lutego 2020 roku.

Szczegóły kampanii znajdziecie TUTAJ.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *