TOTALbet jako pierwszy wprowadza konta tymczasowe dla graczy

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. czyli najmłodszy bukmacher w Polsce daje swoim klientom możliwość zakładania i grania na kontach tymczasowych.

Czym jest konto tymczasowe?

Konto tymczasowe – to konto gracza z ograniczoną funkcjonalnością konta, które wymaga od użytkownika uproszczonej wersji rejestracji. Funkcjonalność konta tymczasowego gracza obejmuje możliwość logowania do serwisu przez użytkownika, dokonywania wpłat pod przyszłe zakłady oraz zawierania i rozliczania zakładów zlecanych przez użytkownika.

Funkcjonalność konta tymczasowego ograniczona jest czasowo do 90 dni od momentu aktywacji konta przez Bukmachera, przy czym maksymalna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może być większa niż 5.000,00 zł. Wypłaty zgromadzonych środków możliwa będzie wyłącznie po zmianie konta tymczasowego na konto stałe.

TOTALbet jest pierwszym bukmacherem w naszym kraju, który oferuje taką możliwość.
STS zakłady bukmacherskie ma już opisany mechanizm działania kont tymczasowych w swoim regulaminie zaakceptowanym przez Ministerstwo Finansów 15 lutego 2018 roku, ale wciąż nie jest on dostępny.

Pozostałe firmy bukmacherskie w naszym kraju nie oferują takich rozwiązań rejestracji gracza, ale z informacji, które posiadamy już pracują nad wprowadzeniem takich udogodnień.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa